Veliki MS i Lag

Veliki MS i Lag

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2012
  • Poruke: 1

Koristim Telekom ADSL internet 4mb , i u pocetku mi je sve bilo u redu sa lagom i ms-om. Ali zadnjih 2-3 meseca MS mi ide u 45 a u pocetku je bio 5-10 :/ . Jel moze da bude problem do mene, tj da li je problem mozda u povezivanju zica zasto sto su samo uvrtene jedna oko druge bez izolacije trakom, ili je problem do provajdera?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5479 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 2 sakrivenih i 5423 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, b_z_b, Borkanović, borya90, boxbole, brundo65, cikadeda, darionis, DezurniOperativni, dj.ape, Dovla 1980, Dragon Order, dule10savic, Duschi, Great White, ILGromovnik, Incognito, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, Kenanjoz, kikisp, Krin, Laluvr, LostInSpaceandTime, Marko Marković, marsi, mačković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, nebkv, nuke92, Petar J, ping15, Pururin, Radogost, shiro, smuk, Spila 0405, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, Vlado82, vranjanac29, xanadu, Zastava, 800077