prosirenje?

prosirenje?

offline
  • KBLO70 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Jul 2006
  • Poruke: 24
  • Gde živiš: Giran,imam i radnju u Dionu

Da li neko zna kad ce se desiti prosirenje centrale bezanijska kosa,ja odem malo na more,vratim se,oni kazu e deinstalirali smo opremu bla bla.Dobro ja se o5 prijavim kazu nema mesta cekaj prosirenje.......a imao sam adsl 13 meseci.....Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Jel to Bezanija1?

Ne zna se, i ja cekam tamo za drugu gajbu.... Mozda za 2 nedelje, al' obecanje ludom radovanje.

Tip: kada ides na more nikako ne prekidaj tih mesec dana jer upravo se dolazi u probleme u kakvom si sad...

P.S. Ima jedna tema o centralama...



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4942 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 1 sakriven i 4908 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, Avalon015, Bobrock1, BUDDAR70, Comyymoc, Doc, Jager715510, Komentator, kutija11, markolopin, metallac777, milanpb, Milometer, MiloradKomadic, Moldovan, nebidrag, nelezele, nenad81, Opeshek, Oscar2, panzerwaffe, rovac, S-lash, SlaKoj, Slingshot, Szigetwar, ujke, vathra, VekiJ, voja64, zzapNDjuric99, zziko