LG L-70 (D320N) original ROM

LG L-70 (D320N) original ROM

offline
  • Pridružio: 07 Sep 2012
  • Poruke: 176
  • Gde živiš: Vlasotince

Ovo je način kako da ubacite original rom za lg l70 (d320n).Ja sam to uradio na mom telefonu koji je iz vip-a.Ima više memorije nema onih vipovih aplkacija a i čini mi se da baterija duže trje (na vipovom romu jedva sam gurao jedan dan).Pre toga uraditi backap IMEI skinuti raspakovati i kopirati na sd karticu zatim instlirarati aplikaciju
http://www.speedyshare.com/gaqqV/LGBackupImei.rar
Pokrenuti apliakciju i pretisnuti backup.posle toga otvoriti apliakciju upavaljnjem fajlova i na internoj memoriji telefona nači fajl sphinxvn i ceo ga kopirati na vašu sd karticu.neka ga tamo za svaki slučaj Smile.



Potrebno:
1.lg flash tool + lg drivers

http://www.4shared.com/rar/ebGg4kXIba/lg_flash_tool__lg_drivers.html

2.KDZ fajl sa romom d320n10c

https://app.box.com/s/alckyp3h8nsse9lckwkl

Sve to skinuti sa i raspakovati na desktop.

Otvoriti podešavanja na tlelefonu i ići u opciju "Osnovni podaci o telefonu". Tu kliknuti na "Informacije o softveru", i tu klinuti na broj verzije 7-8 puta dok vam ne ispiše tlefon da ste postali "Razvijač" (Developer).
Izaći dva koraka nazad i sada na telefonu imate opciju "Opcije razvoja". To otvoriti i tu štiklirati "USB otklanjanje grešaka".
E tek sada možete instalirati LG drajvere.Kada instalirate drajvere ugasite telefon. U "Download" mod ulazite tako što držite volume + i ubacite usb kabal.Ako ste instalirali pravilno drajvere videće te na telefonu download mod.
Sada prelazite na fazu 2 gde pokrećete LG Flash Tool 2014.

Ostalo je sve u slikama radi lakšeg objašnjenja.Samo promeniti jezik sa korejskog na engleski a ne menajti Country gde stoji Republic of Korea slika 3








Na telefonu će te videti kako se puni plava linija sa procentima. U toku ovog procesa ne isključivati pc i usb kabal iz telefona.Kada dođe do 100 % telefon će se sam restartovati.Prvo podizanje sistema traje malo duže posle prvih podešavanja telefona sve radi normalno.Ovaj metod sam probao 4-5 puta i sve je prošlo bez ikakvih problema.

Sve radite na svoju odgovornost.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1061 korisnika na forumu :: 117 registrovanih, 12 sakrivenih i 932 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, Akiro, alex71, ALEXV, alke12, amstel, Andrija357, Ares12356, avijacija, BAKI89, BaneM75, Battlehammer, bb929, Bbbggg1979, Ben Roj, bigfoot, boj.an, Bojan198527, BOOM COMPANY, Boris BM, Boskovic, BOXRR, branko7, Car89, carinko, CHARLIE JA., chichabg, cifra, cole77, Dare, darionis, delrey, denisnapast2015, Df410, djboj, djuradj, dule10savic, dusanobr, dzoni19, Džekson, ekipo26, El-Komadante, famoso, ginjica, Gosha101980, Hans Gajger, hattori, IpMan, ivan1973, jalos, Jaxupa, Jeremiah, jodzula, Jovan1997, Kajzer Soze, Koca Popovic, komsija1, Kruger, Lester Freamon, Lucije Kvint, m94j, Macalone, Marko Marković, Marko00, mat, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Miki 24pbr, Milanče222, milenko crazy north, Miler88, Milun24, misaru, Mrav Obrad, mrm, nebojsag, Nikola9223, nixos, Orc, Parker, perko91, Petar888, PitterBg, PlayerOne, PoolbegD02, Prometeus, rodoljub, rovac, royst33, sabros, samo_srpski, Savantije, Savkec, sekretar, Semberija, Siti2, skok, sonico, Spinosa, Srki98, stefan95, stegonosa, stibium51, troki1971, Tumansky, Tvrtko I, umpah-pah, VJ, Vlada78, VP6919, wolf431, yiyi, zemljanin, Zmaj Tolak, Zoran1959, zzapNDjuric99