GDATA 2011

GDATA 2011

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 6

vec sam hvalio 2010, ali 2011 je jos bolji - samo da se pregrmi skidanje instalacionog fajla od uzasnih 270 mega, i neznatno sporija instalacija i onda krece pesma.
silent firewall stvarno radi sve sam bez smaranja korisnika i mislim da je ovo pravo resenje za masine koje koriste manje iskusni korisnici koje ne treba firewall stalno nesto da zapitkuje a da oni kazu "ok" na svako pitanje pa sta bude Smile
ne znam zasto je tako slabo rasiren ovde, cak je dosta jeftiniji od svih ostalih. ako neko menja postojeci antivirus ili ima novu masinu na koju treba da stavi neko resenje - topla preporuka posle 2 meseca koriscenja.
ima 30 dana probna verzija za download na

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ja ga na nejakom laptopu sa 1 giga rama i vistom ni ne osecam da radi. ima u sebi i merac potrosnje CPU-a i obicno je negde na 3-5% dok je u rezimu monitoringa.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 817 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 8 sakrivenih i 753 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleph_one, Apok, avijacija, Boris BM, C-Gun, Cirkon, crnogorac, dexteroza, djonsule, dule10savic, Dzoni2412, ElGenius, gajasvi, Georgius, Grebostrek, iceburn, Igritelj, jalos, jeen yuhs, Jozo74, kolle.the.kid, kreker, Lazarus, Lieutenant, Macalone, Mane88, Mcdado, Medojed, Milan A. Nikolic, Milos ZA, Mrav Obrad, nixos, OgnjenMitric, OKT, operniki, orfanel, panzerwaffe, Papadubi, raptorsi, Seeker, Sirius, sony771, stalja, suton, synergia, Tribal, Tvrtko I, vathra, VJ, Vlada1389, x9, zaoka, Zdenko, zeka013, zokizemun