Jedno pitanje.....

Jedno pitanje.....

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2006
  • Poruke: 129
  • Gde živiš: Zrenjanin

Da li je moguce ukomponovati ZA security suite 7(koji ima svoj antivirus i spyware modul),sa antivirusom NOD32 2.70???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Mislim da to nije dobra kombinacija..



offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

ali ako pogasis sve komponente u ZA i ostavis samo firwall onda e to nesto prihvatljivo....

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2007
  • Poruke: 270

Ne bih ti preporucio, na tebi je...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1864 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 9 sakrivenih i 1784 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, AirSremac, bojan313, bojcistv, Bosnjo, Bozjidar87, cemix, Cicumile, cuvarkuca, debeli, deks, Dimitrise93, Djota1, doom83, Dusko_Dugousko, eagle.rs, fijufijukrozkapiju55, flavius89, Folkstar, goxin, Hans Gajger, hellenic, InzenjerBL, jalos, Jomini, kaisarevic1, Kalem, Khalid ibn al-Walid, Kvaka22, ljuba.b, MagicniHerpes, markolopin, Mcdado, mikrimaus, Miler88, mitja2512, Miškić, Mićko, mocnijogurt, moldway, nebkv, nekdo, Niki2024, nikoli_ca, niksa517, nobutado, OKT, Pale2025, pisac12, Primus17, Pururin, Radio operater, raso76, rodoljub, ruma, Seeker, Siti2, Smiljkovich, sspp, stalja, TheDictator, VanZan, vathra, VJ, Vrač, Weah88, x9, Yugol33, zeka013, zemljanin, 787