KIS 2009 - Previous app. launch failed

KIS 2009 - Previous app. launch failed

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

KIS radi odlicno i odjednom mi prekine konekciju,on se sam ugasi(ona ikonica pored sata posivi),izadje ovo obavjestenje(slika). u cemu je prob???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

Klikni na click here da vidimo report..pa mozda na googlu ima nesto u vezi te greske..a posle klikni upload Wink



offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Napisano: 13 Jun 2009 16:27

moracu onda da sacekam ponovo to da se desi pa da odradim

Dopuna: 15 Jun 2009 16:28

evo ovo pise

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1007 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 5 sakrivenih i 933 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 6footboy, _Rade, airliners, Apok, BlekMen, Chainsaw, Colt D, crazydkure, cvrle312, darionis, debeli, Dovla, Duce, dunavzed, Dungorth, dushan, Dvojac005, Ercomero, goxin, Hans Gajger, Helket, ihis, In_hero, indja, jon istvan, Kalem, kapela, KizJ, kybonacci, ladro, laurusri, LjutaGuja, luka35, Makssd85, Mamadu, Marko Marković, Marko1238, MaschinenPistole, mercedesamg, MIG-3, Mićko, mladen.zovko, nemkea71, neutrino, nuke92, OgnjenMitric, OKT, OldKresoje, Parker, peradetlić, PO1974, predragc, Remain, royst33, sova72, sspp, troki1971, Ulzana, umpah-pah, uruk, vathra, vidra1, VJ, Vlada78, voja64, x9, Zoran Rapajić, Zoran1959