Izdvajanje slike iz filma

Izdvajanje slike iz filma

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2004
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Pirot,Zemlja Srbija

Preko kog programa mogu da “slikam” neki deo divx filma,znaci da izdvojim samo sliku iz neke scene?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

npr. mv2player, ima opciju 'capture frame' i to lepo i jednostavno radi...



offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Drzi se VirtualDuba kad si vec poceo sa njim raditi. Otvori film i nadji sliku scene koji zelis pa Print Screen e onda otvori A. Photoshop ili neki drugi program te svrhe pa tamo kopiraj i to je to.

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

bojane, djelujes mi pametno Smile Jel to zbog frizure? Wink
Inace...bojan ima pravo...otvoris paint i paste printed screen

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2004
  • Poruke: 151
  • Gde živiš: wiena

Auch za Bojana...

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Ma to se ja samo tako cesljam, cini vam se. Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 891 korisnika na forumu :: 9 registrovanih, 2 sakrivenih i 880 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Dorcolac, Giskard, mat, N.e.m.a.nj.a., nuki1234, saputnik plavetnila, SlaKoj, superwhy, vidra1