bubice

bubice

offline
  • Pridružio: 10 Maj 2004
  • Poruke: 212
  • Gde živiš: sombor

dajte predlo za kupovinu dobre be\icne bubice za vokale.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Bilo koja iz Sennheiser serije (recimo mx 300 ili mx 400 sistemi), nisu lose ni akg, mada par ovih akg sa kojima sam radio imaju ponekad problema sa jacim basovima, pa ako je malo jaci source, zna da krci i bubnja...



offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

Sennheiser... Sa ostalim rizikujes, mada ne kazem da ih nema dobrih.

offline
  • Pridružio: 10 Maj 2004
  • Poruke: 212
  • Gde živiš: sombor

prihvatio sam sugestiju.hvala.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1611 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 9 sakrivenih i 1532 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksamaki, alternator, Apok, ArchaBasha, Asparagus, Asteker, Avalon015, Ba4e, Betty25, bojank, bojcistv, bokicacar, BORUTUS, boskelazo, branko7, BWG, cavatina, Cicumile, desmeki, Dimitrise93, djonsule, drale12, DrMrPr, Dzoni70, Hans Gajger, ILGromovnik, Insan, JOntra, Kajzer Soze, Kriglord, kunktator, Lance Guest, Lep1na, M74AB3, mackenzie, Markan90, Marko Marković, marko308, miki69, Mikoyan98, Mile14, MiloradKomadic, milos.cbr, MK10, mladen.zovko, monomah, nebkv, Nepopravljivi, nevjerna beba, nikolabb, nuke92, Petjan, raster12, royst33, Sami_1ali, shadower78, Srki98, Srle993, suton, Vlad000, Vlada78, W123, x011, Zastava, zokizemun, Zrcalo, |_MeD_|, 79693, 800077