Prince of persia the two thrones

Prince of persia the two thrones

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2006
  • Poruke: 57

Zna li iko kako se krekuje ova igra.
Nemojte misliti da sam nesposoban krekovati igru, pokusao sam na sve i jedan nacin krekovanja koji postoji i nisam uspio.
Molim vas da mi pomognete jer mi se ocajno igra ova igrica



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Nećemo o pirateriji .. a da se radi na sprečavanju iste od strane samih
proizvođača je i navedeni primer da i uz cr na nekim mašinama nije moguće pokrenuti igricu.
Ako te igrica interesuje .. iznajmi je ili pazari .. ali original.

Temu zaključavam jer nije u skladu sa pravilnikom foruma.
Više informacija o pravilniku sam ti poslao preko privatne poruke ..
pa kada ti prozor iskoči pročitaj info.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2956 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 2 sakrivenih i 2936 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, Baždaranac, Boris90, Boskovic, DonRumataEstorski, Helket, Ivan Gajic, jalos, Lepi Jova, mile.ilic75, Moldovan, Shilok, shiro, Titan, vddutina, veljko82, vjetar, Zastava