0x80070714 error pri instalaciji Windows live messengera

1

0x80070714 error pri instalaciji Windows live messengera

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2007
  • Poruke: 123
  • Gde živiš: U Dzungli :P

Ne mogu da instaliram novije verzije od 8.1 , kad skinem 8.5 ili 9.0 Beta meni se pojavi ovo ! ! !

Ako neko zna u cemu je problem mnogo bi mi znacilo ! ! !



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Jul 2004
  • Poruke: 1472
  • Gde živiš: Vojvodina,Zrenjanin

Isti problem je i ovde bio [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 08 Avg 2007
  • Poruke: 123
  • Gde živiš: U Dzungli :P

Ja tamo stvarno ne razumem nista , pa ako bi neko mogao da mi objasni tacan postupak , pls ! ! !

Dopuna: 23 Maj 2008 20:08

Molim vas javite se ! ! !

Sa resenjem

offline
  • Pridružio: 12 Apr 2008
  • Poruke: 452

Instaliraj Pidgin program : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] naravno besplatan.

Malo ces se pomuciti dok se ne snadjes. Veoma je brzi od msn-a. Lakse se catuje sa njim. Mozes ovako da probas.

offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

Evo prevescu ti..Jedan lik je resio problem sa ovim instalerom

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Pa nije mu abdejtovan windows zato ima problem sa wlm instalerom.

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2007
  • Poruke: 123
  • Gde živiš: U Dzungli :P

Kako da abdejtujem windows ! ? !

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Prvo uradi ovo, desni klik na My computer- propertis-automatic updates-pa cekiraj Notify me but don't automatically download....Apply ok. I sacekaj pojavi ce ti se zuta ikona dole desno u taskbaru. Znaci kad ti trazi download ti klikni na zutu iconu i skini sve osim WGenuine....... Pa kad ti trazi instal idi na Custom instal i instaliraj sve sto hoces. Obrati paznju obavezno raschekiraj WGA. Znaci slobodno sve instaliraj osim ovoga.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ako imas iole brz net, moja preporuka ti je da skines sp3.

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

@m4rk0

Hteo sam i ja to da mu predlozim, ali ovo nije znao pa reko da mu objasnim kako da abdejtuje ma ce i ovo da potraje Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 841 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 3 sakrivenih i 797 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, abramac, Akiro, Bo96, bojanstros9, BUDDAR70, croato, Dusko_Dugousko, Flanker-G, Georgius, ghoost, Ir, Kalem, Koser, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Macalone, Marko Marković, mnn2, nelezele, Nemanja Opalić, nnovakis, obsc, oddsock, ozzy, Papadubi, Pilence, proka89, rodoljub, slono, Spinosa, sspp, strn, Tafocus, Tila Painen, Veless, Wehicle, XBMC, yrraf, ZetaMan, Zoran1959