Mirc Winamp

Mirc Winamp

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2007
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Podgorica

imam jedno pitanje,kako da stavim ono da kad nesto pustim preko Winampa da se vidi na chatu sta slusam?
hvala unapred



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • CrowN  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2005
  • Poruke: 518

Postoji gomila plug-inova za to, probaj recimo ovaj:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 01 Apr 2007
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Podgorica

taj je dobar,ali sam uzeo malo da guglam da se sam pomucim Very Happy
i nasam ovaj AMIP super je,lagan za koriscenje...
sve u svemu hvala ti na pomoci Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2747 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 6 sakrivenih i 2686 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, airliners, amaterSRB, Apok, b_z_b, BB, bbogdan, berste23, bobo85, Bojan198527, bokicacar, ccoogg123, celt, Cirkon, comi991, djonsule, Drugsparrow, Džekson, eagle.rs, esx66, Feller, gagidjuric, igorkozar83, Ilija Cvorovic, Ilija84, jalos, Jeremiah, JimmyNapoli, JOntra, Komentator, Lep1na, Lucije Kvint, Marko1238, marko308, miki69, milenko crazy north, Mzee, nelezele, nenad81, ozzy, Parker, Pero, rednap, samojednoimeznam, Sarmat, SirOliver, Solunac na steroidima, Srky Boy, Vanderx, VanZan, VJ, Vlada78, VNVK, zlaya011, zokilivac