sony DCR-VX2100E

sony DCR-VX2100E

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 18

kupujem ovu kameru (sony DCR-VX2100E), pa me zanima sta o njoj mislite i kakvi su utisci onih koji je vec imaju!
thanx unapred!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Marko Šolajić
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 987
  • Gde živiš: Novi Sad

Moja topla preporuka. Slika je cista i ostra, radi k'o sat. Nemam zamerke, osim na malu rezoluciju fotografija koje se snimaju na Memory Stick (640x480). Tri meseca radim sa njom na poslu skoro svaki dan, odlicna je i za studijske uslove, a i za terenski rad. Autonomija je sa originalnom baterijom dosta dobra, oko 180 minuta, a sa NF-P750 preko 400 minuta. FireWire in/out, Analogni in/out, sve radi k'o podmazano. Jedna od najboljih Sony kamera koje sam koristio do sada. Ako te jos nesto zanima, pitaj.



offline
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 18

thanx! to sam i mislio.
dvoumim se izmedju nje xm2 canona, da slucajno nisi cuo nesto o ovom canonu?

offline
  • Marko Šolajić
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 987
  • Gde živiš: Novi Sad

Probao sam i Canon XM2, čak je i on trebao da dođe na mesto Sonyja, ali sam primetio da pri slabijem osvetljenju malo mljuzga po slici, tako da je otpao...

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 18

thanx! to me je i zanimalo!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1076 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 7 sakrivenih i 987 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., ajo baba, alternator, ArchaBasha, awathorn, Ba4e, Belac91, BlackTower, Bo96, bojan_t, bojanM84, bolenbgd, boxbole, brandža84, BWG, C-Gun, cavatina, Cirkon, Comyymoc, d.arsenal321, dane007, darionis, Deki Duga Devetka, Dioniss, DonRumataEstorski, dragisa dragisa, Duh sa sekirom, Foxdie, geo.dule, goran.vvv, Goxy1, gregorxix, Hans Gajger, Hitri, Ilija84, Istman, ivanR164, ivran064, jarovitt, Jeremiah, jimi_agf, Jonbonjovi, Kajzer Soze, ladro, Lance Guest, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Medojed, mikhailo, milanpb, milenko crazy north, milos97, Nemanja Opalić, nixos, Ns1975, oldusername, opt1, Peruta, PITT, Pohovani_00, precan, Pv123, raster12, sekretar, Semberija, Sharpshooter, shlauf, skok, sombrero, Spinosa, steksi, Tila Painen, tomo2, Vanderx, VBoss, Veless, Velibor Radoja, vojnik švejk, vrlenija, 787, 1324