|
Poslao: 17 Dec 2010 18:22
|
offline
- Ričard

- Lavlje srce
- Supermoderator
- Zver!
- Electro maintenance engineer
- Pridružio: 28 Nov 2006
- Poruke: 13745
- Gde živiš: Vršac
|
Beograd -- Kako saznaje B92, na inicijativu Ministarstva finansija povećan je PDV na računare, južno voće i hotelske usluge na 18 odsto.
Izmenama Zakona o porezu na dodatnu vrednost, koje je vlada usvojila na jučerašnjoj sednici, PDV je za pomenute kategorije povećan sa 8 na 18 procenata.
Izvor i nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2010 18:34
|
offline
- N1k0l4

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 06 Sep 2005
- Poruke: 3800
- Gde živiš: Beograd
|
Peco, ubacuj dugme "Ne svidja mi se"
Pu bre , i oni i PDV...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2010 21:23
|
offline
- Pridružio: 25 Nov 2004
- Poruke: 2297
- Gde živiš: Kragujevac
|
Treba da budemo srećni što nije bilo ranije. A kao prošla kriza.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2010 21:24
|
offline
- Simke

- Mod u pemziji
- Pridružio: 21 Jul 2007
- Poruke: 9424
- Gde živiš: Kako kad
|
- 22Ovo se svidja korisnicima: Peca, Ričard, goran9888, diarno, mcrule, Bone Collector, klodovik, bocke, Kentaurus, KlinkaPalacinka, drummer, Rastafarii, helen1, hazmaju, akuci, t.mile, snoop, oblak, Kerber, dedak, zeljko f, Rumba King
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Kako unistiti srpsko trziste racunara - Drugo i dopunjeno izdanje, Grupa autora - Izdavac Sluzbeni Glasnik Republike Srbije
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2010 23:15
|
offline
- m4rk0

- Administrator
- Administrator tech foruma
- Marko Vasić
- Gladijator - Maximus Decimus Meridius
- Pridružio: 14 Jan 2005
- Poruke: 15766
- Gde živiš: Majur (Colosseum)
|
Sve to treba g@vnjivom motkom po ledjima.
Polako im ponestaju ideje za legalizaciju haraca.
Jedino sto im je preostalo je jos da oporezuju vazduh.
A pre par godina...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2010 01:21
|
offline
- Pridružio: 09 Dec 2004
- Poruke: 6488
- Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***
|
Ne, ali zaista ne kapiram koja im je fora. Smanjiše ovo za mobilne, a za PC opet digli... Misim..
Kao približavaju se evropskim standardima, to im je fora... izem ti..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Dec 2010 09:01
|
offline
- Ričard

- Lavlje srce
- Supermoderator
- Zver!
- Electro maintenance engineer
- Pridružio: 28 Nov 2006
- Poruke: 13745
- Gde živiš: Vršac
|
SSpin ::Ne, ali zaista ne kapiram koja im je fora. Smanjiše ovo za mobilne...
Misliš li na onih dodatnih 10%, to još uvek nisu ukinuto.
|
|
|
|
|
|