Drajveri za kameru

3

Drajveri za kameru

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

U spetifikacijama te kamere kaže "NO Driver, Plug and Use"

Znači samo je priključiš i koristiš.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 859 korisnika na forumu :: 118 registrovanih, 7 sakrivenih i 734 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, Alen1987, ALEXV, BaneM75, bato_banjaluka, berste23, bigbear, Bivan, Blair, bluesky, Bojan198527, Boris BM, boromir, Bozjidar87, BrcakRS, carinko, CHARLIE JA., coaaco, Comisa, Dejan_vw, Demi87, dendrit86, dj.ape, DonRumataEstorski, draganca, draggan, dule10savic, ElGenius, EVIDENTICAR, EXIT78, feanor, Flanker-G, Frunze, Giskard, gost321, Gradjanin, Hans Gajger, HogarStrashni, Holy Saber, Ilija84, Imperator_Aleksandr_lll, Jeremiah, Jomini, Jonbonjovi, K2, knutveliki, kolateralnasteta, konstruktor, Krin, LostInSpaceandTime, luka35, lukac, M74AB3, Magistar78, magyar, Marko Marković, Marky, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, mercedesamg, MIKI63, miki69, milenko crazy north, miljannis, Milos1987, mirkoro, Moldovan, Mrav Obrad, museum, Nemanja Opalić, nemkea71, nenomir, neutrino, nuke92, Parker, pavlo, pein, pera bager, Permaldar, Phalanx, Piicoki, PoolbegD02, probisic, procesor, proka89, Qvazimodo, radovanstojkov023, RajkoB, Recce, royst33, sabros, sales, sekretar, sevenino, sickmouse, Solunac na steroidima, Sone0883, strelac07, suponik, Tafocus, tanakadzo, Tastatura ratnik, Tumansky, Tvrtko I, UncleSAM, VanZan, vazduh, Vlado82, Vojo06, vrgudinac, vrlenija, XBMC, zivojin32, Zjmc, ZlatniRez, Zmajac, zzapNDjuric99, 800077