Pristojno vreme za slanje mail-a?

Pristojno vreme za slanje mail-a?

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2011
  • Poruke: 659

Hteo bih da pitam kada šaljem mail nekoj firmi, poslovnoj osobi... da li postoji pravilo ponašanja u koje vreme traba da se šalje ili je svejedno?

Na primer: radnim danima od 08:00-20:00, Subotom i Nedeljom da li je pristojno poslati...?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 4682

Ja se vodim ovakvim razmisljanjem kada saljem. Od 08:00 do 15:00 su manje vise svi tu , na radnom mestu. Tako da ne retko bude odmah i odgovoreno na njega.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 962 korisnika na forumu :: 133 registrovanih, 5 sakrivenih i 824 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, acatomic, airsuba, alberto, Antoni S, Apok, bambulic, BaneM75, bankulen, BB, blejač, Bo96, bojan_t, borya90, bpop, branko87, bunker, Bvp, C-Gun, Cirkon, Coficab, Colt D, Dare, darionis, Darko Jovanovic, Deki Duga Devetka, deks, DENIRO, dexteroza, dj.ape, djonsule, DJORDJE-NO-1, doom83, Dragon Order, dule10savic, Dzambas, DziadekDzidek, Džekson, Feller, Flanker-G, Gall, Gargantua, Georgius, Gheljda, Goksi95, GORDI, Grebostrek, Hans Gajger, havoc995, HawX, igorkozar83, Ikica977, ILGromovnik, Incognito, Jeremiah, Jeremija98, K a s p e r, kinderpingvin, Krusarac, Lance Guest, Lazur_01, lcc, Lester Freamon, lukovic, Macalone, MarijaC84, Marko Marković, marko308, Medojed, MegaVLAdaR, mercedesamg, mexo, mikijoo, mile.ilic75, Milometer, mm1811, momcilob55, Mrav Obrad, nebkv, Nepopravljivi, nikolapetkovic, Nobunaga, Nole, novator, nuke92, OgnjenMitric, operniki, Orc, ozzy, panonski mornar, pedja.st, Pekman, Peruta, Petar25, pobeda, Polifon, Prečanin30, proka89, radovanstojkov023, radza1, raptorsi, Ray1973, Regrut Boskica, Robin, royst33, S94, Samo gledam, sarma, Shinobi, shiro, shone34, sickmouse, Sin Boskic, SOVO515, StankoVrankovic, stegonosa, stibium51, travisrise, Troja, Ugljesa99, uruk, VJ, Vladimir90, Vladoj, vladom6, vpetrovic, Vrač, vrlenija, XBMC, Zastava, zombicar153, Zorge, zzapNDjuric99