Problem sa Outlook Express-om

Problem sa Outlook Express-om

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2006
  • Poruke: 2

Čim uđem u Outlook Express pojavi mi se prozor u kojem moram ukucati korisničko ime i šifru. Nakon što to uradim, prozor opet iskoči. Uradim tako 5-6 puta i na kraju pritisnem Cancel. Tada mi se pojavi prozor sa Error porukom. Isto to se desi kada idem na opciju "Send/Receive all".
U čemu je problem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Znaci da korisnicko ime ili sifra koju unosis nisu tacni.



offline
  • Kaca  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Sep 2004
  • Poruke: 1371
  • Gde živiš: blizuBG

ili, znaci da si uneo ime i lozinku za tvoj provajder(npr.PTT) dok surfujes pod drugom provajderu(npr. Verat, Yubc,..).
ne mozes da koristis 2 korisnicko ime u isto vreme....neke moze, neke ne, to zavisi od usluga provajder.

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2006
  • Poruke: 2

Nista od gore navedenog. Ovo mi se pocelo javljati od prije 2-3 dana. Nikad prije nisam imao ovaj problem, niti sam ista mijenjao u Outlooku.

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

A sa tim istim podacima se kačiš na provajdera ?
Probaj neki drugi program ili otvori novi mail account.

offline
  • Pridružio: 26 Feb 2006
  • Poruke: 217

Mene takodje interesuje koji program umjesto Outlooka?

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2005
  • Poruke: 147

recimo:
The Bat!
IncrediMail
PocoMail
itd... itd... ima ih gomila... [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 28 Mar 2006 14:37

google je zakon Smile Wink

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2005
  • Poruke: 1023

imas i u okviru opere, a cini mi se da i firefox ima neku foru za mail

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1744 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 8 sakrivenih i 1654 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Avalon015, Bbbggg1979, berste23, bojan_t, BOXRR, Bubili, Chainsaw, Colt D, Comyymoc, curiosity, deLacy, Demi87, Dixtrix, djuradj, Dogma21, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dovla 1980, dragoljub11987, ElGenius, Feller, Gheljda, gost321, gripen, Imperator_Aleksandr_lll, Istman, ivan979, ivan_8282, Jager715510, Jeremiah, Jester, JohnDoe, K a s p e r, klepesina, Macalone, Michellefromrezistance, milanpb, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, mrdaak, mrvica78, Muki 123, nelezele, nightwish 01, nixos, oldtimer, Orc, Papadubi, Pekman, Pero, Piicoki, PuškeiPlavuše, radza1, rajkoplje, raster12, Ray1973, Remain, rovac, S-G, Sagotolio, saputnik plavetnila, Shinobi, Simonsen23, SirOliver, Slingshot, Tandrkalo, Tvrtko I, umpah-pah, v82, Valter071, Vatreni Zmaj, vazduh, wulfy, Zoran1959, Zorge, Zrcalo, zule2, šumar bk2, 79693, 223223