Jel voli neko crtace!!!

13

Jel voli neko crtace!!!

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

naravno,meni je isto tom i jerry najbolji crtani. pustali su to jedno vreme na cartoon network ali sad nesto ne vidim da pustaju.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Jana 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 1701
  • Gde živiš: Nis

Ljudi Tom I Jerry je dosadan postao.. sve iste fore, a i nemaju nove epizode, tako da je dosadilo klincima a i ima novih stvari koje su interesantne! ja znam jos sam klinka i jos gledam samo crtane filmove, zato se nerviram jer Tv kartica ne ocitava FOX KIDS! Sad :verry sad:



offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

anketne topike zatvaramo pa zato i ovaj ode pod kljuc

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 738 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 7 sakrivenih i 668 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Arsenije, bigbear, blatruc82, boromir, boxbole, bozzo27, bpvl, C-Gun, darkkran, Djokislav, Djota1, DragoslavS, dukajov, Dzambas, Džekson, fijufijukrozkapiju55, gajasvi, Glavonja049, goran.vvv, ivan979, Jester, Jonbonjovi, JOntra, Kalem, kunktator, Lucije Kvint, luka35, milenko crazy north, Moldovan, moldway, nelezele, nesa1962, neutrino, Nikolajevic, nikolakgbikola, nisamBot, Nole, OKT, Orc, Oscar, Panter, raptorsi, sale76, Shinobi, skok, SpaDej, Srdjan46, stagezin, synergia, tamno.nebo, tm, Tvrtko I, ujke, uruk, vathra, Vatreni Zmaj, VJ, vladom6, vladulns, wulfy, XBMC, Zec, Zmajac