|
Poslao: 11 Feb 2004 01:45
|
offline
- Pridružio: 31 Jan 2004
- Poruke: 43
- Gde živiš: Beograd
|
Ja preporucujem Ice Age jer je skroz blesav,a sta vi preporucujete?
Edit by SAnja. Nervira me Caps lock
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Feb 2004 01:54
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Neizbežan "Mulan", čijem je glavnom junaku je pozajmio glas blesavi "Eddie Murphy".
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Feb 2004 10:18
|
offline
- SAnja

- Google master
- Pridružio: 01 Okt 2003
- Poruke: 2383
- Gde živiš: Beograd
|
Obozavam, ali obozavam crtane filmove, kako kratkometrazne tako i ovde dugometrazne!
Omiljeni, Tom and Jerry i Blade Runer a od duzih, Spirit, jel gledao to ko?!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Feb 2004 10:22
|
offline
- Leggy

- The King
- Pridružio: 18 Dec 2003
- Poruke: 7953
- Gde živiš: Graceland
|
Uh, Mulan je cudo!
Volim i manga crtace. Princess Mononoke je umetnicko delo!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Feb 2004 10:59
|
offline
- VladaPUB

- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Apr 2003
- Poruke: 3360
- Gde živiš: Beograd
|
Obozavam crtace, ali ih u zadnje vreme slabo gledam !
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Feb 2004 16:25
|
offline
- Puky

- Scottish rebel
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 5815
- Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu
|
Nezaboravni su svakako ...
Zadnji koji sam gledao je Tom and Jerry iz '58 godine.
|
|
|
|
|
|