Spasavanje Redova Rajana

2

Spasavanje Redova Rajana

offline
  • Pridružio: 22 Avg 2005
  • Poruke: 60

Mad_Zec ::Jedan od najboljih i ratnih filmova a takodje i od najrealnijih, mada mi je "Tears Of The Sun" mnogo jaci a "Blackhavk Down" je mnogo puniji akcije...

Reci mi da se salis u vezi Tears Of The Sun. U tom filmu je jedino dobra Monica Bellucci.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Avg 2005
  • Poruke: 83
  • Gde živiš: Beograd

Cak i kad ne bio freak za WW2, verujem da kada bi odgledao ovaj film postao bi.

Stvarno je najrealniji ratni film koji je ikada napravljen o WW2 (bar po meni), o iskrcavanju ni ne treba govoriti-reci su suvisne, scena kada branioci krenu da se penju na Tigra da ubace granate a sa strane ih Nemci pokose sa topom od 20mm je extra realna.

Sta reci Hanks je odlicno odradio svoju ulogu a tek reziser-skidam kapu.



offline
  • Pridružio: 12 Maj 2005
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Beograd

nisam gledao bolji film sa sličnom tematikom, a lično smatram i najboljim filmom koji je spielberg snimio u poslednjih par godina, uključujući tu i schindlera.

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

CTEBAH ::Mad_Zec ::Jedan od najboljih i ratnih filmova a takodje i od najrealnijih, mada mi je "Tears Of The Sun" mnogo jaci a "Blackhavk Down" je mnogo puniji akcije...

Reci mi da se salis u vezi Tears Of The Sun. U tom filmu je jedino dobra Monica Bellucci.


Ja nisam znao da se ikome svideo Tears of the Sun... Bebee Dol

offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

tears of the sun
je samo dobra akcija malo na kraju to je sve
vratimo se temi Rayanu Smile

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2005
  • Poruke: 67

Film je odlican. Sigurna sam da su za scenu iskrcavanja ubijali prave statiste Smile . Ne volim ratne filmove ali je ovaj zaista sjajan.

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Ne znam ja sam ostao bez teksta kada sam ga odgledao.Od tada mi je to omiljen film

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

jovanaaa ::Film je odlican. Sigurna sam da su za scenu iskrcavanja ubijali prave statiste Smile . Ne volim ratne filmove ali je ovaj zaista sjajan.

Zvucni efekti su jako strasno dobro uradjeni. Broootalno realno.

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Spašavanje RR je ekstra, rame uz rame bi mogao da mu bude "Band of Brothers", doduše to nije film nego 10-osatna serija ali je ekstra i zasnovana je na istinitim pričama.

offline
  • den78  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 1227
  • Gde živiš: Moe's Tavern

Odlican film !!! Smile
a takodje i...enemy at the gates, full metal jacket, casualties of war, platoon...itd

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6198 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 4 sakrivenih i 6134 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, advokat84, blankspace, blatruc82, cenejac111, Cirkon, Daba75, darionis, Darth Malak, Dekanovic, djonsule, Doc, Dovla 1980, Dragacevac, dukajov, ElGenius, esx66, Grebostrek, gzoki, iceburn, igorpet, Imperator_Aleksandr_lll, Jablan, jodzula, Još malo pa deda, KizJ, Kobrim, kolle.the.kid, Kruger, lacko, laurusri, lord sir giga, ludvig 78, Marky, Miki 24pbr, MILO-VAN, miodrag, MiroslavD, mkukoleca, mrvica78, Nikolajevic, Nole, nuke92, OKT, ozzy, Radoslava, Recce, S-G, S2M, sasovsky, skok, suton, tm, Username1000, vathra, Velizar Laro, vidra1, VJ, Vladimir O., vuksa72