Spasavanje Redova Rajana

2

Spasavanje Redova Rajana

offline
  • Pridružio: 22 Avg 2005
  • Poruke: 60

Mad_Zec ::Jedan od najboljih i ratnih filmova a takodje i od najrealnijih, mada mi je "Tears Of The Sun" mnogo jaci a "Blackhavk Down" je mnogo puniji akcije...

Reci mi da se salis u vezi Tears Of The Sun. U tom filmu je jedino dobra Monica Bellucci.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Avg 2005
  • Poruke: 83
  • Gde živiš: Beograd

Cak i kad ne bio freak za WW2, verujem da kada bi odgledao ovaj film postao bi.

Stvarno je najrealniji ratni film koji je ikada napravljen o WW2 (bar po meni), o iskrcavanju ni ne treba govoriti-reci su suvisne, scena kada branioci krenu da se penju na Tigra da ubace granate a sa strane ih Nemci pokose sa topom od 20mm je extra realna.

Sta reci Hanks je odlicno odradio svoju ulogu a tek reziser-skidam kapu.



offline
  • Pridružio: 12 Maj 2005
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Beograd

nisam gledao bolji film sa sličnom tematikom, a lično smatram i najboljim filmom koji je spielberg snimio u poslednjih par godina, uključujući tu i schindlera.

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

CTEBAH ::Mad_Zec ::Jedan od najboljih i ratnih filmova a takodje i od najrealnijih, mada mi je "Tears Of The Sun" mnogo jaci a "Blackhavk Down" je mnogo puniji akcije...

Reci mi da se salis u vezi Tears Of The Sun. U tom filmu je jedino dobra Monica Bellucci.


Ja nisam znao da se ikome svideo Tears of the Sun... Bebee Dol

offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

tears of the sun
je samo dobra akcija malo na kraju to je sve
vratimo se temi Rayanu Smile

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2005
  • Poruke: 67

Film je odlican. Sigurna sam da su za scenu iskrcavanja ubijali prave statiste Smile . Ne volim ratne filmove ali je ovaj zaista sjajan.

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Ne znam ja sam ostao bez teksta kada sam ga odgledao.Od tada mi je to omiljen film

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

jovanaaa ::Film je odlican. Sigurna sam da su za scenu iskrcavanja ubijali prave statiste Smile . Ne volim ratne filmove ali je ovaj zaista sjajan.

Zvucni efekti su jako strasno dobro uradjeni. Broootalno realno.

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Spašavanje RR je ekstra, rame uz rame bi mogao da mu bude "Band of Brothers", doduše to nije film nego 10-osatna serija ali je ekstra i zasnovana je na istinitim pričama.

offline
  • den78  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 1227
  • Gde živiš: Moe's Tavern

Odlican film !!! Smile
a takodje i...enemy at the gates, full metal jacket, casualties of war, platoon...itd

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1149 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 8 sakrivenih i 1083 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksamaki, Bane san, bojcistv, bokicacar, Boris BM, Civa, Comyymoc, darionis, dekipg70, deks, DrNeoCortex, dulleo, dusanobr, dushan, Dzoni70, Gitzherai, king111, Lieutenant, Marko Marković, mercedesamg, miki kv, milos.cbr, milutin134, MiroslavD, mixonski, mnn2, muaddib, nebidrag, nenad81, nenooo, nisamBot, oddsock, OKT, Panter, Pekman, Piani Jazzer, ping15, Radoslava, repac, savuni, Shinobi, Sirius, skok, Smiljkovich, sspp, stegonosa, synergia, Tvrtko I, Vatreni Zmaj, VBoss, vidra boy, vlado_pg, Vojkan Petrovic, Yugol33, ZlatniRez, Zoca, Zrcalo