The horror

The horror

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2006
  • Poruke: 1135

ja sam big fan horor filmova, a od skoro sam poceo da gledam japanese horore, i onda sam shvatio da su klasicni horori mala deca za japance
bash sinoc odgledah deo filma
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] engleski naziv one missed call
na slicnu foru je radjen i cursed ili tako nesto
a gledao sam i krug,
znaci za prave fanove horora,
da li imate jos neki titl u ovom zanru?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Blue  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 2214

i ja sam veliki fan horora ,samo te molim da mi pojasnis sta je za tebe klasican horor ? pa cu ti dati dobre nazive filmova koji stvarno vrede



offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Tema o japanskim filmovima je ovde:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 25 Apr 2005
  • Poruke: 198
  • Gde živiš: Subotica

The Grudge japanska verzija je uzas. Nesto strasnije davno nisam gledala. E da i japanska verzija "Tamne vode" je super.

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

Acid_Burn ::Tema o japanskim filmovima je ovde:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Kao sto kaze Acid tema postoji tako da dalje komentare tamo.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1123 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 8 sakrivenih i 1047 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 04bokibole, Apok, Asteker, b_z_b, blankspace, bojank, bpvl, BtR-45, Bubimir, Centauro, cifra, deks, Denaya, dinamik, djonsule, Dogma21, DS01, dusan.l, dushan, dzada, Džekson, GT, HogarStrashni, ikan, Inner-Cell, IpMan, Jaxupa, Kajzer Soze, konstruktor, lanishtefm, MadMike, Mali Rambo, Michellefromrezistance, milanpb, milenko crazy north, Miler88, Milicija Krajine, milos.cbr, milos97, milutin134, Motocar, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, obsc, OKT, opt1, pablojepao, Panter, panzerwaffe, pein, Sirius, sistem22, Smiljkovich, ss10, Tvrtko I, Velizar, veljkovicdani, vrgudinac, vukdra, yiyi, zlaya011, Zoran1959, Zrcalo, Zvonkozvonko, Šule, 79693