ColorMatrixFilter AS2 Hue Saturation Class

ColorMatrixFilter AS2 Hue Saturation Class

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2007
  • Poruke: 22

Molim vas da mi preporučite AS2 Class za podešavanje Hue, Saturation, Brightness, Contrast...
Našao sam puno toga, ali ne bih da lutam, niti da kombinujem i prepravljam (a sumnjam i da bih mogao)
Koju preporučujete?
Hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1429 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 7 sakrivenih i 1331 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, AudioTehnica, b_z_b, bakovaca, Belac91, bigvlada, bobomicek, Bodin86, bojan_t, bolenbgd, borya90, BraneS, Bubimir, C-Gun, Cirkon, comi_pfc, Daba75, dankisha, darionis, desmeki, dj.ape, djuradj, doktor097, dolinalima, doragan, dule10savic, dulleo, ElGenius, Feller, Gall, Glavonja049, gost321, Hans Gajger, iceburn, Jester, JK, Joint Chief, JOntra, K-1A, karevski, Kenanjoz, Lance Guest, Lester Freamon, LostInSpaceandTime, luka35, Magarac, Makarid, Mamadu, mercedesamg, metallac777, Metanoja, MIKI63, Milovan Dinic, MilunovicM, mino bosanac, mladen.zovko, moldway, mrav pesadinac, nikola11, niksa517, nnovakis, nuke92, OKT, pein, Pekman, peradetlić, PlayerOne, Puch300GD, ruma, S-G, samo_srpski, Schmidt, Sirius, spikespiegel832, stegonosa, styg, tanzanija, tecataki, tm, tomo2, Underwood, vaci, vathra, VBoss, voja64, Vrač, vukdra, W123, wulfy, Zjmc, Zoca