Sony DSC-TX5

Sony DSC-TX5

offline
  • sre  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Avg 2010
  • Poruke: 26
  • Gde živiš: Beograd

Ako neko ima ovaj fotoaparat neka nap nesto vise o njemu...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2877 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 7 sakrivenih i 2798 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., alternator, bobomicek, bojcistv, boromir, Bosnjo, bukefal, bunker, BWG, carinko, Chainsaw, Cirkon, d.arsenal321, Dixtrix, Djokislav, DonRumataEstorski, doom83, Džekson, ekipo26, g_g, Great White, Halabit, Helket, iceburn, joca83, Kajzer Soze, komenski, kybonacci, ladro, Lester Freamon, Lieutenant, mainstream, mercedesamg, Metanoja, mikrimaus, Milan A. Nikolic, mile33, Milometer, MiloradKomadic, Miškić, Moldovan, nelezele, nenomir, nuke92, Orc, Otto Grunf, ozzy, Panter, Papadubi, pein, Pekman, Permaldar, proljece, repac, Semprini, Sharpshooter, Sirius, Smiljkovich, stefan95, ujke, VanZan, vazduh, vjetar, vladaa012, VNVK, vojnik švejk, vrgudinac, W123, Wehicle, XBMC, zemljanin