Da se pohvalim

Da se pohvalim

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš



Ova moja slika se našla kao ilustracija ovde:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Slikano inače pre neki dan u Moskvi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Svaka čast, lepo je videti da imamo ovde svetske putnike. U kom delu Moskve je ovo snimljeno i jel ovo neka pijaca ispred Meka?



offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

To je u sred Moskve. Ulica Stari Arbat, pešačka zona. A ovi ispred prodaju kojekakve suvenire.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8201 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 4 sakrivenih i 8134 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, bojan_t, Bombona, borya90, Bubili, Bubimir, bufanje, cikadeda, CikaKURE, cole77, Dannyboy, dearg, Demi87, Denaya, djile1, djonsule, djukapfc, DonRumataEstorski, Duschi, gaga23, Great White, gzoki, Haris, HawX, Jablan, jalos, Jecmendo, Jeremiah, Jester, kaput21, Khaless, kljift, komenski, kybonacci, Linda, LostInSpaceandTime, maksi007, mačković, Medojed, mercedesamg, mikhailo, MiljanXD, mir juzni, Mldo, Mrav Obrad, MrNo, nenomir, pein, PlayerOne, Pururin, S-G, stegonosa, strahinjaa27, T55, Tafocus, Tas011, tomo2, ulogovan, Velizar Laro, vidra boy, vlad4, yufighter, šumar bk2