|
Poslao: 04 Dec 2007 00:48
|
offline
- Vlaky

- Građanin
- Pridružio: 28 Nov 2005
- Poruke: 162
- Gde živiš: Kraguj City
|
Posedujem Samsung CRT 997 MB monitor i graficku gigabyte 7300 GT.
Interesuje me cemu ovaj konektor, koji sam dobio cini mi se uz graficku.
Neprepoznajem nikakvu promenu na slici bilo da povezujem monitor direktno ili preko ovog konektora koji ulazi u (barem mislim) digitalni izlaz (ili ulaz).
Pretpostavljam da je odgovor vrlo jednostavan.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2007 00:56
|
offline
- nikoola

- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Jan 2004
- Poruke: 9661
- Gde živiš: Čačak
|
Konektor sa D-SUB (obican VGA konektor) na DVI.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2007 10:42
|
offline
- Vlaky

- Građanin
- Pridružio: 28 Nov 2005
- Poruke: 162
- Gde živiš: Kraguj City
|
Cemu on sluzi ?
Pretpostavljam da nema uticaja na kvalitet slike ukoliko ga koristim.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2007 10:51
|
offline
- igor86

- Stručni saradnik
Web programiranje
- Pridružio: 24 Maj 2006
- Poruke: 1633
|
To je adapter kao sto rece @nikoola.
Razlika bi bila primjetna tek na nekim 24'' monitorima (LCD - kada ima efekta DVI), bar tako kazu.
Inace ne mozes ga koristiti na ATi grafickim karticama, a ni obratno.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2007 12:02
|
offline
- Vlaky

- Građanin
- Pridružio: 28 Nov 2005
- Poruke: 162
- Gde živiš: Kraguj City
|
OK, znaci ipak sam ispao monkey jer sam godinu dana koristio ovaj adapter...
Zahvaljujem na odgovorima.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Dec 2007 13:05
|
offline
- Djole

- Mod u pemziji
- Pridružio: 02 Sep 2003
- Poruke: 4957
|
Nema efekta na kvalitet slike, koristis ga ako imas 2 monitora sa vga ulazom. Moze da se koristi na ati karticama, ili ja nisam ukapirao sta hoces da kazes.
|
|
|
|
|
|