Plavi ekran

Plavi ekran

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2006
  • Poruke: 140

Ponekad mi se prilikom igranja pojavi cuveni plavi ekran sa porukom tipa :PAGE_NO EQUIAL....Izmenio sam drajvere graficke,reinstalirao sistem,od antivirusa koristim AOL.jednom ili dva puta se to desavalo i prilikom ne igranja,znaci pri normalnom radu.Povecao sam PF,vrsio proveru zagrevanja CPU-a,i sve je bilo regularno.Napominjem da na istoj masini imam i Linux,i kada radim u njemu nemam nikakvih problema.Molim vas da mi pomognete.Zahvalan



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Okt 2004
  • Poruke: 444
  • Gde živiš: Pozarevac

Hoce to kod win-a ... Znas li da je bill gatsu prilikom demonstracije ako se ne varam win98 na promociji izbacio "plavi ekran " ... Ako ti linux radi ok , verovatno je samo do wina



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8326 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 5 sakrivenih i 8248 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, aleph_one, Asparagus, Avalon015, bankulen, BojanB93, bpvl, brandža84, brufen, Bubimir, C-Gun, celt, Chainsaw, Ciri1994, comi_pfc, Daba75, deLacy, Despot Đurađ, Dimitrise93, Djota1, doktor097, Electron, Flanker-G, Foxdie, g_g, HawX, Istman, Ivoo, joca83, Jozo74, komsija1, Kotarle, ladro, LostInSpaceandTime, Lošmi, m94j, markolopin, milanpetkovicv, Milometer, mirkoro, Mis uz pusku, mishkooo, Mićko, MrNo, Naj-Turs, nemkea71, nikolapetkovic, OgnjenMitric, pablojepao, Parker, peho_atropin, PrincipL, sap, Shinobi, skok, ss10, StalniPromatrač, stegonosa, Tandrkalo, tm, tooljan, Ulzana, Vaske8990, Velibor Radoja, Velizar Laro, virked, Vlada78, W123, Werdum1, xAlex2, zdrebac, Zec, zoran77