Problem sa gledanjem klipova [Online + Offline]

Problem sa gledanjem klipova [Online + Offline]

offline
  • Pridružio: 10 Jul 2014
  • Poruke: 4

Pozdrav ljudi, od pre 2 dana imam problem sa gledanjem bilo kakvih klipova na youtubeu, ali isto tako u offline playerima, tipa u VLC-u - pojavljuju se crtice, kvadratici i razlicite nijanse crvene/roze boje. Takodje, u ova 3,4 dana mi je google chrome crashovao 50+ puta, nekad cak na FB-u po 10 puta za redom moram ici try again nakon crasha

Sumnjao sam na drajvere, pa sam apdejtovao i hrom i drajvere za graficku, medjutim nista se nije promenilo, takodje isti problem i u exploreru i mozili.

Mozda je konkretno problem u grafickoj kartici, nesto osteceno i slicno, ali nemam ideju kako da se resim ovoga tako da pomazite ako vam se nesto slicno desavalo.
Evo slike kako to izgleda kad je pusten neki klip:



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

Napisano: 10 Jul 2014 18:21

Testiraj graficku sa GPU Caps Viewer-om.

Dopuna: 10 Jul 2014 18:24

Sve testove probaj.





Dopuna: 10 Jul 2014 18:26

Za kontrolu Temperature koristi GPU-Z.




Dopuna: 10 Jul 2014 18:28

Koristi maksimalnu rezoluciju svog monitora, Najmanje 1280x720.

Dopuna: 10 Jul 2014 18:29



Dopuna: 10 Jul 2014 18:31

Multisample anti-aliasing (MSAA) ne moras koristiti. Mozes da probas kasnije ako su ostali testovi u redu.

Dopuna: 10 Jul 2014 18:33

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 10 Jul 2014
  • Poruke: 4

Trazi mi open gl 4 podrsku, not sure o cemu se radi, ako moze pomoc?

offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

Radi one koje mozes da odradis. Da nisu gl 4.

offline
  • Pridružio: 10 Jul 2014
  • Poruke: 4

Napisano: 11 Jul 2014 15:41

aha, hvala, uradio sam ovu drugu. Slika je uzasna, boje su otprilike iste kao u klipovima na YT, ocigledno je problem u grafickoj

Dopuna: 11 Jul 2014 15:44

A sto se tice tech power upa:

offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

Menjaj graficku. Novu ili polovnu, kako te volja.

offline
  • Pridružio: 10 Jul 2014
  • Poruke: 4

Imas neku ideju konkretno u cemu je problem?

I jos jedna stvar, zahtevne igre rade potpuno normalno, kao i pre

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 996 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 7 sakrivenih i 901 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 8u47, A.R.Chafee.Jr., alternator, Asteker, b_z_b, Baždaranac, Bojan198527, bojcistv, bokicacar, boromir, braca57, BrcakRS, carinko, cemix, CHARLIE JA., Cicumile, Cirkon, Comyymoc, d.arsenal321, darcaud, DeerHunter, DonRumataEstorski, dulleo, Dzuki, eagle.rs, esko_hz, expanse, Feller, g_g, Giskard, glados, goran.vvv, Goxy1, HogarStrashni, Jeremiah, JimmyNapoli, JK, jodzula, JOntra, K a s p e r, kalens021, king111, Kontrausluga, kybonacci, ljubo70, mačković, metallac777, mexo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Milometer, Milos ZA, Mis uz pusku, mist-mist, mkukoleca, nelezele, Nemanja Opalić, nenad81, Ns1975, nuke92, Papadubi, Pilence, procesor, radovanstojkov023, RajkoB, Ray1973, RiV, rodoljub, rovac, sap, savuni, shone34, skok, Smiljkovich, StankoVrankovic, stegonosa, stibium51, styg, t.e.m.p.l.a.r., tecataki, vathra, VBoss, Veless, veljkovicdani, Vica1958, |_MeD_|