problem PCi exspres slot!!!!!

problem PCi exspres slot!!!!!

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2007
  • Poruke: 129
  • Gde živiš: U Medjuvremenu

dakle imam pr sa grafikom. Integrisana grafika,mesa boje talk da koristim zasebnu. E sad ostavio san racunar,hibernaciju,kad sam se vratio nista nema alike ma monitori. Ones testiranje kablova monitora I so. I JA ustanovim da he graficka otkazala. Posto he postojeca bila 256mb,kupio sam dr of 1gb. Postavim radi kad eco malopre ista prica,nema sl na monitoru. Poet mali test sa pomocnim kuciatem, I ons sto he otkazala I
ova ispravne obe. E Sta he sad problem? Da Li he
ili I nije nine

Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

bihorac_anel ::dakle imam pr sa grafikom. Integrisana grafika,mesa boje talk da koristim zasebnu. E sad ostavio san racunar,hibernaciju,kad sam se vratio nista nema alike ma monitori. Ones testiranje kablova monitora I so. I JA ustanovim da he graficka otkazala. Posto he postojeca bila 256mb,kupio sam dr of 1gb. Postavim radi kad eco malopre ista prica,nema sl na monitoru. Poet mali test sa pomocnim kuciatem, I ons sto he otkazala I
ova ispravne obe. E Sta he sad problem? Da Li he
ili I nije nine

Wink



Čini mi se da te i tastatura malo zeza?! Jesi je proverio? Confused



offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

@bihorac_anel
Hajde pročitaj ovo što si napisao pa reci iskreno da li je tebi jasno!
Kako misliš da ti neko pomogne kad si tako sročio pitanje?

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2007
  • Poruke: 129
  • Gde živiš: U Medjuvremenu

Racunar radi,nema alike ma mon. Nesto me slot od PCI zeza. Sta da radim?

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2009
  • Poruke: 1203

Maj bolje bi tebi ljilo d proitas za pometak oaj lanak!

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 884 korisnika na forumu :: 118 registrovanih, 11 sakrivenih i 755 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, A.R.Chafee.Jr., alke12, Apok, BB, Beria, Bojan198527, bojcistv, Bombona, Boris BM, boromir, Borski1977, borya90, Bubimir, burevesnik, Buzdovan, Cavendish, celik, Chainsaw, CikaKURE, Cirkon, Dannyboy, Deki Duga Devetka, Dekster, desmeki, dj.ape, Djokislav, DonRumataEstorski, Dovla, Dragon Order, Dzambas, Dzoni2412, EXIT78, FileFinder, Flanker-G, Glavonja049, Goksi95, Hans Gajger, ILGromovnik, Ir, jalos, Jeremiah, jimi_agf, jodzula, Jomini, kinderpingvin, KizJ, knutveliki, koneks, Kruger, Krusarac, kulus, kunktator, Lance Guest, lanishtefm, LeGrandCharles, lima, Lj_ubo, Markan90, Marko Marković, markolopin, markusx, Marky, Masan, mean_machine, mercedesamg, mile.ilic75, mile79, Mirage 2000N, Mitch22, Moldovan, monomah, Muki 123, nelezele, nenooo, Nikoletina Bursac, nixos, Nobunaga, Orc, ozzy, padamacki, peho_atropin, pein, peradetlić, proka89, Pururin, raptorsi, redstar011, Remain, RJ, Rok A Bit, ruma, S-G, sasakrajina, Shinobi, shone34, SirOliver, Siti2, skvara, Sonic, Srky Boy, Srna, StankoVrankovic, strn, Superastro, svnedelja, Troja, UncleSAM, Veless, vidra boy, Vića, VJ, XBMC, zeka013, zombicar153, Zoran1959, Zrcalo, zvomar