Potreban avatar. Molim vas.

1

Potreban avatar. Molim vas.

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Mom drugu treba nesto kao avatar, moze i slika obicna.
Treba da bude pozadina crna, a da pise Q3 crvenim fontom nekim mocnim. Da to izgleda extra. Evo mi smo nesto pokusavali i izgleda uzasno, ali sam oda imate ideju kako bi trebalo da izgleda...


Naravno ovo je prosto ali ako moze nesto budzeno. Hvala Ako nije problem da radite u Photoshopu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

2 srki94,

evo nešto na brzinu ->



offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

evo još jedan

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

klodovik ::2 srki94,

evo nešto na brzinu ->


Sredi link da ne bih morao da brišem poruku. Wink

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Nemora da bude tako malo moze i veca slika.
Smile Saljite jos. Probirljiv je -.- Smile

offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

Srki pa ako je za avatar smanjena je inače moze biti beskonačno varijacija na tu foru...

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Ma uradite veliku verziju normalne slike sa lako cemo da smanjimo.

offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 4682

Evo nesto i od mene,ali nesto nemam danas inspiracije Mr. Green




offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

evo još jedna ideja onako space

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

zeljko svidjaju mi se munjice na drugom crtezu Smile.
Ne mogu nista da kazem dok on ne pogleda, sve je do njega.
Ja sam u CS 4 pokusao da napravim, ali nije bas nesto ispalo Smile Meni se svidjalo njemu ne Very Happy. On nemoze zbog hotmail-a da se registruje na mc, ali moze da pogleda. Pa kad on dodje ... hvala vam.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4284 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 9 sakrivenih i 4190 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, AMX72, Ares12356, Avalon015, Ba4e, bankulen, bato_banjaluka, bbogdan, bbrasnjo3, Beria, Betty25, blue, Bobrock1, Boris90, branko7, BSD, Cicumile, Cigi, cikadeda, comi_pfc, Comyymoc, crnirocko, croato, darcaud, Dare, darkojbn, deLacy, Dixtrix, dj.ape, Djota1, dolinalima, DonRumataEstorski, dule10savic, dusanobr, Flanker-G, Goga, Haris, hyla, JOntra, komenski, lcc, lord sir giga, luka35, M74AB3, Marko Marković, MaschinenPistole, milanpb, milenko crazy north, Milometer, misaru, nelezele, pasko2025, Pavel Medved, pein, Phalanx, PITT, pobeda, PoolbegD02, precan, rakivan, RD84, Rogan33, ruma, S-lash, samojednoimeznam, saputnik plavetnila, Semberija, SlaKoj, stefanmpurtic, suponik, synergia, Tafocus, Titan, Topaz9, Tvrtko I, ujke, umpah-pah, vladao75, Vlado82, Vlajman1957, Walkers, WELJKO, XBMC, zillbg, Zrcalo