Tema: Sila prirode (1. - 15. maja)

1

Tema: Sila prirode (1. - 15. maja)

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Dakle potrebno je namontirati sliku tako da se vidi neka prirodna sila grom, vulkan, nevreme...., ali tako da ta sila zaista ima smisla i deluje kao sila tj. ako duva jak vetar recimo na vodi pravi talase! Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Evo mog rada

Prije
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Poslije



offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

Moj amateriski rad u photoshopu: Sile prirode - snežno nevreme, lavina,

Pre


Posle

offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3760
  • Gde živiš: 127.0.0.1

Prethodnu temu sam propustio, zato cu u ovoj postaviti rad medju prvima Smile



slike koriscene u radu:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Evo moj drugi rad

offline
  • Pridružio: 06 Dec 2007
  • Poruke: 268
  • Gde živiš: Beograd

mali upad ali moram
@Rastafarii odlicna ideja i kombinacija.....voleo bih sam da vidim 100% sliku bez osiromasenja prilikom attacha...pa ako nije problem okaci Smile

offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3760
  • Gde živiš: 127.0.0.1

@TheHacker: Zasto bi bio problem? Smile

Photoshop fajl, rarovan da se uklopi u ogranicenje od 1MB Smile

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Dzmidz  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 05 Feb 2005
  • Poruke: 527
  • Gde živiš: Trieste,Italy

Evo nesto samo koliko da ne preskocim temu, u guzvi sam, preseljavam se i tako.


offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

@Dzmidz
U breee!!! Zar nije mogla veća slika? Mr. Green

Evo i ja da stavim sliku na ovu temu. Nisam mogao pre zbog obaveza, ali neću koristiti onu frazu "na brzinu" sam radio! Ne mogu da kažem da se nisam potrudio i za ovo sam izgubio oko dva sata. Slika je rađena od par slika, brda layera (naravno nisu svi na kraju ostali, neki su služili kao ispomoć za dobijenje krajnjeg layera) i nekoliko Photoshop efekata poput kiše, munje, izmaglice.....

offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

Nisam imao net poslednjih 10 dana pa kacim u 5 do 12...Za ovu temu nisam bas imao inspiracije..ali glupo da preskocim...



Original


15 Maj 2008 16:37 Bojan Zaključavanje topica Razlog: Kraj  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 973 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 3 sakrivenih i 942 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, bounty hunters, branko7, DonRumataEstorski, dragoljub11987, Goran_Copenhagen, GT, Ikica977, K a s p e r, kenny74, Kriglord, Lazur_01, lcc, Litostroton, m0nstrum_, mgolub, MiGac, Mihailo Gazdić, Mihajlo, MilosKop, sap, Shilok, vaso1, Velizar Laro, vidra boy, Zastava, zlaya011, Zmajac