Tema - Smešne životinje [1 - 15 jun]

1

Tema - Smešne životinje [1 - 15 jun]

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Evo jedne teme koja, čini mi se, neće biti teška za rad. Granica u ovoj temi je samo vaša mašta. Potrebno je napraviti neku simpatičnu montažu životinja. Evo dva primera koji nisu moj rad i koji ne ulaze u konkurenciju za glasanje.



Smatram da tema nije teška i očekujem dobru zabavu! Very Happy
Glavni cilj je da u prvom planu budu životinje, a sve ostalo je na vama.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dzmidz  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 05 Feb 2005
  • Poruke: 527
  • Gde živiš: Trieste,Italy

Ej pozdrav raja, ja samo da se izvinim svima Vama zato sto nisam postavio temu, a moj je red bio. Elem, na poslu sam slomio nogu i sad sam u gipsu, a kuci nemam net i tako dalje... Jos jednom pozdrav svima i vidimo se uskoro



offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Žao mi je što to čujem, želim ti brz oporavak i da nam se što pre pridružiš. Wink

offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Evo mog rada, nemojte da budem jedini Very Happy




koriscene slike

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Evo i mog


Koristene slike:

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

@nirre
Da bi učestvovao u ovome i da bi se moglo glasati i za tvoj rad potrebno je da se prijaviš za učešće u ovoj temi [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] a pravila i listu članova možeš pogledati ovde [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ukoliko se ne prijaviš za učešće, za tvoj rad neće se moći glasati.

offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

Slika 1: Dugouhi mali lav Mr. Green


Korišćene slike:


Slika 2: Sovasta gorila Mr. Green


Korišćene slike:

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Evo i mog prvog rada na ovu temu Wink

Slika 1:


Korišćene slike:

offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

Those adolescents





Znaci znao sam da sam nesto zaboravio GUZ - Glavom U Zid

Sorry...Evo:






offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

@diarno
Moraš postaviti barem jednu sliku koju si koristio u montaži jer će tvoj rad biti diskvalifikovan i neće se moći glasati za njega. Sve je lepo navedeno u pravilniku. Wink [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

16 Jun 2008 02:38 Crazy Wiking Zaključavanje topica Razlog: Isteklo vreme za postavljanje radova.  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1028 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 3 sakrivenih i 1000 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, ALEXV, ArchaBasha, bolimejoli, brane2208, Deki Duga Devetka, ghoost, Inner-Cell, IvanMiletic, Jozo74, K a s p e r, Lino, Lj_ubo, mercedesamg, Milan Miscevic, Neutral-M, nixos, oldtimer, Radula, Raso75, ruma, saputnik plavetnila, tomo2, wolverined4, zgoljo