|
|
|
Poslao: 03 Jun 2008 05:33
|
offline
- Dzmidz

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 05 Feb 2005
- Poruke: 527
- Gde živiš: Trieste,Italy
|
Ej pozdrav raja, ja samo da se izvinim svima Vama zato sto nisam postavio temu, a moj je red bio. Elem, na poslu sam slomio nogu i sad sam u gipsu, a kuci nemam net i tako dalje... Jos jednom pozdrav svima i vidimo se uskoro
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Jun 2008 11:57
|
offline
- Crazy Wiking

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2008
- Poruke: 3657
- Gde živiš: Stara Pazova
|
Žao mi je što to čujem, želim ti brz oporavak i da nam se što pre pridružiš.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Jun 2008 22:44
|
offline
- Crazy Wiking

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2008
- Poruke: 3657
- Gde živiš: Stara Pazova
|
@nirre
Da bi učestvovao u ovome i da bi se moglo glasati i za tvoj rad potrebno je da se prijaviš za učešće u ovoj temi [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] a pravila i listu članova možeš pogledati ovde [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ukoliko se ne prijaviš za učešće, za tvoj rad neće se moći glasati.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Jun 2008 23:25
|
offline
- Crazy Wiking

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2008
- Poruke: 3657
- Gde živiš: Stara Pazova
|
@diarno
Moraš postaviti barem jednu sliku koju si koristio u montaži jer će tvoj rad biti diskvalifikovan i neće se moći glasati za njega. Sve je lepo navedeno u pravilniku. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|