U kom programu napraviti prezentaciju?

U kom programu napraviti prezentaciju?

offline
  • Pridružio: 13 Maj 2007
  • Poruke: 163
  • Gde živiš: Gracanica

u cemu se moze napraviti prentacija slika,al tako kad se pokrene da prikazuje slike(sam da prebacuje sa slike na sliku)i da pise neki tekst i da pjeva neka pjesma?Da li moze u macromedia flashu 8??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Mar 2005
  • Poruke: 799
  • Gde živiš: Beograd

Moze. a moze u powerpoint-u , a moze i u ostalim namenskim programima :
link



offline
  • Pridružio: 13 Maj 2007
  • Poruke: 163
  • Gde živiš: Gracanica

a kako u powerpoint-u za pjesmu?Znam da se moze ubaciti neka pjesma al je pokrene u nekom programu(winamp,windows media player..)da li moze na neki drugi način??

offline
  • eca  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Feb 2007
  • Poruke: 631

Moze u PowerPointu!
Insert/movies and sounds/sound from file.
Mozes da menjas muziku kroz slajdove, mozes da pustis jednu muziku kroz celu prezentaciju, moze da se ponavlja do besvesti, sta god hoces.

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2005
  • Poruke: 799
  • Gde živiš: Beograd

tacno tako

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1873 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 6 sakrivenih i 1779 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, amaterSRB, Apok, ArmyBoss, Arsenije, Asparagus, bobo85, Bole72, Boris BM, branko7, Bubimir, cinoeye, Citalac, cojapop, Dannyboy, darkojovxp, dekan.m, djboj, doktor1964, dolinalima, drimer, dusanobr, Dzoni2412, Frunze, gaga23, geo.dule, Georgius, ghoost, HawX, HrcAk47, IvanMiletic, Jeremija98, Jerry Drake, jimi_agf, Jomini, Kajzer Soze, Kakarotsvc, king111, klepesina, komsija1, Kvazar, kybonacci, Lance Guest, maksi007, markolopin, Miki 24pbr, milanpb, milbos, MILO-VAN, nenooo, nixos, nnovakis, OgnjenMitric, Otto Grunf, pein, pera bager, ping15, Poof, Prečanin30, Ray1973, redstar011, redstar72, rodoljub, rovac, S.Palestinac, S94, sekretar, Sharpshooter, sickmouse, SirOliver, SOVO515, tamno.nebo, TangoSix, theNedjeljko, they live, USSVoyager, Valter071, varda, VaRvArI 85, VJ, VladaKG1980, wolverined4, ZlatniRez, Zoran1959, Zukov, 79693, 223223