Slipknot najavili novi album

Slipknot najavili novi album

offline
  • MiB  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Feb 2005
  • Poruke: 2547
  • Gde živiš: Nis, Srbija

Citat:"Metalci pod maskama" Slipknot već godinu i po dana pauziraju sa snimanjem, ali to ne treba da zavara fanove da pomisle da ne rade ništa kreativno.

Bend očekuje izlazak drugog po redu DVD-a, koji još uvek nema ime, a planirano je da bude svojevrsni nastavak DVD-a "Disasterpieces" iz 2002. godine.

Članovi benda kažu su u toku i pripreme pisanja i odabira pesama za njihov četvrti studijski album.

"Spremamo se da udjemo u studio i bacimo se na posao u narednim mesecima. Teško je pisati pesme kada je u prostoriji devetoro ljudi. "Jezgro" benda će se ipak okupiti i početi sa pisanjem tekstova i muzike" kaže gitarista Slipknota Majk Tomson.

"Novi DVD će biti malo drugačiji od prethodnog. "Disasterpieces" je bio sastavljen isključivo od dokumentarnih snimaka nastupa i koncerata, a ovaj će biti ličnije prirode, i za nas i za fanove. Biće muzike i divljanja na bini, ali ćete moći da vidite i kako izgleda dan u životu Slipknota, a mislim da će to gledaocima biti zabavno" dodaje on.

Iako je DVD još uvek u poslednjim fazama pripreme za izlazak, Tomson kaže da već ima segmenata koji su njegovi favoriti.

"Postoji jedna scena, mislim da je snimljena u Austriji, sa veoma pijanim i nepristojnim momkom iz publike. Uporno je pokušavao da udje u naš autobus za turneje, smarao je ljude, a onda je počeo da preti i da se ponaša kao divljak. Jedna nama bliska osoba je morala da ga fizički spusti na zemlju, i to ne blago" najavljuje Tomson.

On je otkrio da ima i brojne projekte sa strane – pored lansiranja serije svojih gitara u saradnji sa proizvodjačem "Ibanez" (gitare MTM1), nastupa i u "gitarskim klinikama".

"Skupio sam i dosta materijala koji sam solo snimio, koji ne podseća na ono što radim sa Slipknotom. Nemam precizne planove o izdaji solo albuma, ali možda napravim pokoji nastup. Kada ste deo ovakvog benda, teško vam je da zamislite turneje sami ili sa drugim muzičarima" zaključuje Tomson.

(MONDO)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 894 korisnika na forumu :: 118 registrovanih, 11 sakrivenih i 765 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, A.R.Chafee.Jr., alke12, Apok, BB, Beria, Bojan198527, bojcistv, Bombona, Boris BM, boromir, Borski1977, borya90, Bubimir, burevesnik, Buzdovan, Cavendish, celik, Chainsaw, CikaKURE, Cirkon, Dannyboy, Deki Duga Devetka, Dekster, desmeki, dj.ape, Djokislav, DonRumataEstorski, Dovla, Dragon Order, Dzambas, Dzoni2412, EXIT78, FileFinder, Flanker-G, Glavonja049, Goksi95, Hans Gajger, ILGromovnik, Ir, jalos, Jeremiah, jimi_agf, jodzula, Jomini, kinderpingvin, KizJ, knutveliki, koneks, Kruger, Krusarac, kulus, kunktator, Lance Guest, lanishtefm, LeGrandCharles, lima, Lj_ubo, Markan90, Marko Marković, markolopin, markusx, Marky, Masan, mean_machine, mercedesamg, mile.ilic75, mile79, Mirage 2000N, Mitch22, Moldovan, monomah, Muki 123, nelezele, nenooo, Nikoletina Bursac, nixos, Nobunaga, Orc, ozzy, padamacki, peho_atropin, pein, peradetlić, proka89, Pururin, raptorsi, redstar011, Remain, RJ, Rok A Bit, ruma, S-G, sasakrajina, Shinobi, shone34, SirOliver, Siti2, skvara, Sonic, Srky Boy, Srna, StankoVrankovic, strn, Superastro, svnedelja, Troja, UncleSAM, Veless, vidra boy, Vića, VJ, XBMC, zeka013, zombicar153, Zoran1959, Zrcalo, zvomar