Smashing Pumpkins - Reunion

Smashing Pumpkins - Reunion

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

Posle Rage Against the Machine, još jedan bend iz starih dobrih dana je potvrdio svoje ponovne zajedničke nastupe. Smashing Pumpkins će nastupiti ovog leta na dva festivala u Nemačkoj:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Jan 2004
  • Poruke: 797

Uuu, dobro je!

Ionako su Billy Corgan-u na solo nastupima skandirali imena pesama Pumpkins-a, a neretko mu i uništavali priliku da koncert privede kraju...

Dobar bend.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1390 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 5 sakrivenih i 1307 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Avalon015, braca57, Brada64, cifra, Ciri1994, comi, Comyymoc, Crazzer, Dioniss, djboj, Doc, Dogma21, Dovla 1980, DrNeoCortex, DS01, Džekson, Electron, esko_hz, Foxdie, Georgius, Hans Gajger, iceburn, ikan, IpMan, IQ116, Jester, Kenanjoz, kingkong1947, KizJ, Konda123, Kontrausluga, Krusarac, Lazur_01, Lep1na, LostInSpaceandTime, Lotus, mainstream, MarijaC84, Marko Marković, MaRtInsrbija1993, Metanoja, miki kv, mikrimaus, Milan 84, milanpb, milenko crazy north, Milometer, mishkooo, Mićko, nelezele, nenad81, nnovakis, pein, perko91, Polifon, Pururin, Radoslava, radza1, rovac, skvara, slono, Solunac na steroidima, tomigun, tritonus, trutcina, Tumansky, Ulzana, VanZan, vazduh, vidra boy, Vlada78, Vlado82, vladom6, VNVK, Vrač, vrlenija, W123, x011