Ne mogu da iskljucim racunar

Ne mogu da iskljucim racunar

offline
  • Pridružio: 15 Jul 2008
  • Poruke: 1

Posle strujnog udara doslo je do ostecenja modema i graficke. Od tada racunar ne mogu da iskljucim (shut down). U medjuvremnenu sam instalirao novi OS.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aleksandar Matic
  • Pridružio: 17 Jun 2008
  • Poruke: 578
  • Gde živiš: Valjevo

Za pocetak izvadi iz kucista modem ako si utvrdio da je crkao....Sta ce ti pokvaren modem u racunaru....



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

salekorubi ::Posle strujnog udara doslo je do ostecenja modema i graficke. Od tada racunar ne mogu da iskljucim (shut down).

Kako bas znas da je doslo do ostecenja modema i graficke?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1211 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 1 sakriven i 1176 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, AleksSE, aleph_one, branko7, dj.ape, Djokislav, Glavonja049, Goran_Copenhagen, GT, HawX, Incognito, Istman, Kriglord, Lazur_01, Litostroton, m0nstrum_, Macalone, maxim_von_burdengate, Medojed, MiGac, Mihajlo, Mićko, Pururin, Raso75, Rupert, sap, Shilok, sova72, Stanlio, TBoy, Tvrtko I, vaso1, vidra boy, vukan0799