Qtec 400w

Qtec 400w

offline
  • Pridružio: 28 Maj 2006
  • Poruke: 1536
  • Gde živiš: Seven holy paths to hell

Zanima me koliko je dobro ovo napajanje.Cemu je jednako kojem proizvodacu?
Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Prvi put cujem za njega



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1496 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 1 sakriven i 1470 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, Ares12356, Car89, cikadeda, Citalac, DonRumataEstorski, Georgius, GT, Iskander, J - 6, Jozo74, kljift, koom0001, Laluvr, Lap720, LostInSpaceandTime, Marko Marković, paja69, Pantelejmon, Raso75, Romibrat, scimitar19, US_Rank_0, Vanderx, veljko82