Strajk CD-RW uredjaja!

Strajk CD-RW uredjaja!

offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Radi kada on hoce Confused
Ja upalim racunar on ne radi. Restartujem ga ili ponovo upalim posle nekog vremena on se vidi i narezem jedan Cd posle toga je ponovo nevidljiv (pricam kada se klikne na My Computer) do ko zna kada! I tako vec neko vreme. Nemam ja nesto puno da przim ali me strasno nervira! Evil or Very Mad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 780 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 4 sakrivenih i 748 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, avijacija, Centauro, Chainsaw, Coabelgrade, Dinarid, Duck of Death, Duschi, gaga23, GrammaticalAnalysis, Joint Chief, Korle, Kredit, Laluvr, Linda, LostInSpaceandTime, Milan A. Nikolic, milijarder, NorthWind, novator, Pururin, Stoilkovic, Str2022, tritonus, vaci, Vlado82, wolverined4, šumar bk2