Ukljucivanje mikrofona preko tastature

Ukljucivanje mikrofona preko tastature

offline
  • Pridružio: 01 Avg 2011
  • Poruke: 3

Ljudi, imam ulaz na tastaturi za mikrofon i za slusalice. Kad prikljucim slusalice one rade, ali mikrofon nece . Kad prikljucim preko kucista onda radi i mikrofon, ali kontakt me zeza pa sam zato hteo preko tastature. Da li treba nesto u opcijama da se podesi? Inace, skino sam drajvere i instalirao. Tastatura je A4Tech X-Slim Keyboard KL-7MU - Keyboard - PS/2, standar 101/102 - Key. Svaka pomoc je dobrodosla. Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Napisano: 03 Avg 2011 22:28

Pozdrav. Smile

Ne treba se ništa podešavati, da nije možda i na tastatuti kontakt loš?

Dopuna: 03 Avg 2011 23:00

Po neke tastature ima dugme "Mute" za mikrofon, proveri i to.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1072 korisnika na forumu :: 146 registrovanih, 11 sakrivenih i 915 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A3C, aleksamaki, alex71, amaterSRB, Andrija357, Arhiv, awathorn, bigbear, Bivan, bluesky, boromir, bukefal, celik, ceman, Chainsaw, Colt D, CraniumWhite, crnogorac, curiosity, d.arsenal321, Dannyboy, Darko_X, DavidA, dejankm, Deki Duga Devetka, desmeki, dj.ape, djboj, Djokislav, dolinalima, Dorcolac, Dovla 1980, draggan, Dzambas, Dzigy, EXIT78, france93, Georgius, Glavonja049, Goga, goran.vvv, Great White, hellenic, Hitri, howyesno, HrcAk47, Ice, Imperator_Aleksandr_lll, Incognito, IpMan, IQ116, Ivan Germanovic, ivan979, Ivica1102, Jeremiah, Jester, Jomini, Još malo pa deda, Kajzer Soze, Kepinger, king111, Kobrim, Koca Popovic, Kole1975, Krajišnik97, Kruger, kybonacci, Lazur_01, lcc, Litostroton, ljubsz, lukac, M74AB3, Major Tankosić, Marko00, momcilob55, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., Nasegorelist, nebojsag, neko iz mase, Nemanja Opalić, nenomir, nixos, novator, nuke92, OldKresoje, omen, Orc, orjen, ozzy, padamacki, pavle_pzs, pein, porticco, Primus17, procesor, proka89, Radoslava, radovanstojkov023, radza1, Ray1973, Regrut Boskica, rodoljub, rovac, S-lash, sevenino, Shinobi, Smajser, Snorks, Solunac na steroidima, stegonosa, Tamna_strana_Meseca, tanakadzo, TangoSix, Titan, tomo2, travisrise, tritonus, Troja, Username1000, VanZan, vathra, Veless, Velibor Radoja, Viceroy, VJ, Vlada78, vladao75, Vlado82, Vojo06, volimpivuvolimrakiju, vpetrovic, vrlenija, Walkers, wolverined4, XBMC, Zastava, Zec, ziggga, Zimbabwe, Zjmc, zokizemun, zombicar153, Zrcalo