IZBOR ŠTAMPAČA

IZBOR ŠTAMPAČA

offline
  • Bruno 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 4
  • Gde živiš: Kragujevac

Ovo mi je prvi put da nabavljam štampač(ink-jet).
Namera mi je da potrošim 60 do 80 Evra.
Koji bi bio vaš savet.
Hvala unapred! Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

HP...Smile
Neki DeskJet



offline
  • Max  Male
  • Super građanin
  • Marko Milic
  • MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
  • Pridružio: 02 Nov 2003
  • Poruke: 1363
  • Gde živiš: Beograd - Jagodina

HP 3650. foto stampa, odlican kvalitet to ti garantujem, ja ga imam, jos kad bi samo znao kako dobro stampa puskice Smile Smile Smile . I slike na papiru cu odlicne ma super stampac za 72e a mozda i jeftinije. To ti je klasa od 60 do 80e i veruj mi neces se pokajati.

Vise informacija na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 11666 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 4 sakrivenih i 11651 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, Bubili, Joint Chief, lcc, marsi, Medojed, Petar888, scimitar19, Solunac na steroidima, Titan, zubri