"Mis ubica"

"Mis ubica"

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2005
  • Poruke: 720
  • Gde živiš: Beograd

Imam samsungov mis star 2,3 godine. Kada sam ga prikljucio u ps2 slot komjuter nije hteo da se upali. Probao sam i kod druga, tamo je pc pistao i takodje odbijao da se upali. Trenutno koristim Logitech mini optical. U cemu je problem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

verovatno je crko, a ne verujem da je takav miš vredan čuvanja ili popravke...



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 917 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 8 sakrivenih i 843 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, Apok, bbrasnjo3, Ben Roj, Bobrock1, Bojan198527, Brankojle, Cicumile, Ciri1994, DDragoje, dekan.m, Der Rote Baron, Desmond, Doc, DonRumataEstorski, dradex, eagle.rs, Georgius, Gogi_avio, Hans Gajger, Hitri, Iskander, J - 6, Jager715510, Jelly4183, JOntra, K a s p e r, kibihrchak, KizJ, komenski, Krusarac, lucianovercetti, Marko Marković, MB120mm, Mihailo Gazdić, milanpb, Milometer, mmelezovic, nemkea71, nikoladim, Nikoletina Bursac, nixos, Novakomp, Oscar2, Pero, Ray1973, RD84, repac, Sale0501, sekretar, Shilok, Shinobi, stagezin, stegonosa, Stevan2026, t.e.m.p.l.a.r., Username1000, Valter071, vathra, vidra boy, Vlad000, Volfero, vpetrovic, ziggga, Zmaj Tolak, Zorge