canon pixima mp210 nece da stampa

canon pixima mp210 nece da stampa

offline
  • Pridružio: 18 Nov 2008
  • Poruke: 1

kupio sam nedavno ovaj stampac do sada je radio bez problema ali danas mi je izguzvao papir koji je u celini izbacio napolje i od tada nece da stampa prijavljuje stalno gresku trazi da se stisne dugme za stampanje kako bi nastavio sa radom ,medjutim na to uopste ne reaguje kao ni na pokusaj reseta. kako da resim ovaj problem bez nosenja u servis ili ipak moram da ih posetim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 856 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 6 sakrivenih i 772 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alke12, ArmFPGA, Arsenije, Asteker, bankulen, Banovo Brdo, bokicacar, Boris90, BOXRR, CHARLIE JA., Civa, crnogorac, dankisha, Dannyboy, darkojovxp, dejan.7951, dendrit86, Despot Đurađ, Djokislav, Djota1, djukapfc, djuradj, dolinalima, DragoslavS, drimer, Dzambas, Electron, esko_hz, Feller, Gitzherai, Great White, Hans Gajger, igorkozar83, Kajzer Soze, kolle.the.kid, kovac9mm, Laki71, Lep1na, luka1978, Marko Marković, Mcdado, mdp92, mercedesamg, milenko crazy north, Miler88, Mićko, mm1811, Ne doznajem se u oružje, Niki2024, nixos, nuke92, obsc, OgnjenMitric, OKT, Paklenica, pds, Peruta, Petarvu, Pilence, Promising0, Pururin, redstar011, ruma, sale76, Seeker, Singidunumac, Spreewerk, Toper, tritonus, vathra, Velibor Radoja, vidra1, vladao75, Zec, Zoca, Zrcalo, zvomar