Google kupio deo deonica Maxthona

1

Google kupio deo deonica Maxthona

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

Ovo je za našeg prijatelja ZoNia. Sad će da sija od ponosa. :-)

Kompanija Google je preuzela kontrolu nad delom Izraelsko Kineske kompanije koja je vlasnik Maxthona. Inače Maxthon ima 80 korisnika od čega su preko 50% kinezi. 25% poseta največem kineskom pretraživaču Baidu ide preko Maxthona. Ova akcija je iygleda skopčana s promenom default pretraživača u kineskom Maxthonu, sa Baidu na Google.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Stane ::Inače Maxthon ima 80 korisnika...

Znam da je nenamerna greska, ali je mnooogo simpaticno izaslo Mr. Green



offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Ali, ne mora da znaci da ima 80 korisnika...
Pise da ima 80 downloada Very Happy

To znaci da samo ZoNi verovatno koristi Razz

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

jebiga očigledno... bilo je jače od mene :-) Tj. moja podsvest. Ne ne nisam hteo da zezam, majke mi, samo kafa nije prodelovala... :-)

Dakle izvinjavam se svim korisnicima Maxthona, kojih ima osamdeset miliona, 80 000 000...

Ubiće me ZoNi

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

hm... tu vest ljudi u Maxthon-u posmatraju kao "glasinu" i kažu da "nemaju nikakvih dodatnih komentara"... znači, za sada, to nije ni potvrđeno, niti demantovano...

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Pa dobro, predlazem da se vas 80 koji koristite Maxton okupite negde i porazgovate Mr. Green

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

hm, leggy, sad cu te banujem! samo da Peci platim uobičajenih 2.500 jura za mesto admina! Very Happy

a posle cu banujem i onog rusa sa rogovima i ovog iz bivše ruske kolonije! hehe! gotovi ste!

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

Nemoj tako mi više volimo da mislimo da smo biveša Švedska kolonija

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

LOL

Although the official reasons were not confirmed, it seems like Google took the partial ownership over the browser for $1 billion

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • real 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Nov 2004
  • Poruke: 2297
  • Gde živiš: Kragujevac

@ZoNi, banuj i mene. Oću i ja da se osećam kao stranac.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 904 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 0 sakrivenih i 884 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, acatomic, brandža84, crnogorac, Draganeli, Džekson, laudano.nero, Markan90, Markovic, mat, mile.ilic75, Naj-Turs, Posmatrac77OKB, Radula, ShtagodShtagod, SlaKoj, sova72, stegonosa, superwhy, zlaya011