Virus koji napada grafički procesor

Virus koji napada grafički procesor

offline
  • Pridružio: 14 Maj 2011
  • Poruke: 136
  • Gde živiš: Priboj



Predstavnici kompanije Symantec otkrili su trojanca kojeg su nazvali Trojan.badminder, čije djelovanje je usmjereno ka korištenju centralnog i grafičkog procesora.

Ne bojte se da će vam ovaj najnoviji virus prouzročiti psihodelične boje i treperenje slike na zaslonu, jer on koristi CPU i GPU vašeg računala samo za postavljanje u botnet mrežu, kažu iz Symanteca.



Izvor i nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1038 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 3 sakrivenih i 974 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, bbogdan, Betty25, Blade, blatruc82, bpvl, BrusLi, Bubimir, BUDDAR70, bukefal, cyprus, darkkran, djonsule, dragisa dragisa, dukajov, Dzambas, Dzigy, esx66, Feller, GT, ikan, IQ116, ivan979, K-1A, kibihrchak, Koca Popovic, kovac9mm, kunktator, kutija11, ladro, leopard83, marko.markovic, Marky, Milan A. Nikolic, Miler88, Moldovan, Natuzzi, nenad81, nnnnnnnnnn, pacika, pein, Pekman, PlayerOne, Pururin, raketaš, RD84, Ripanjac, Risbo_Boris, RommelBL, royst33, sasics, Sone0883, Srna, stefan95, tomigun, uruk, US_Rank_0, VekiJ, vladulns, zubri, Zukov