Pitanje

Pitanje

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2008
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: kg

Ako bi posedovali dobro ocuvan play station 1 sa dva dzojstika dve memorijske i 15-ak igara za koliko bi ste sve to prodali



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Gibli 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 04 Mar 2005
  • Poruke: 520
  • Gde živiš: Zemun

Po oglasima ljudi traze oko 50e (ili manje).



offline
  • Pridružio: 19 Maj 2008
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: kg

hvala m8...to sam cekao da cujem.razumana cifra,tako sam i ja mislio hvala puno

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 824 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 5 sakrivenih i 769 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., BB, bokicacar, brandža84, BUDDAR70, CHARLIE JA., crnogorac, cuvarkuca, cvrle312, Dado78, darkkran, darth bane, Dejan_vw, Demi87, djboj, Draganeli, Duce, ghoost, JimmyNapoli, JOntra, Jose, Koser, LostInSpaceandTime, Manjane, Marko Marković, nebidrag, nenad81, oddsock, Petarvu, Pilence, proka89, radoznao, sasics, Savantije, Sharpshooter, ShtagodShtagod, sickmouse, skok, slono, sspp, Str2022, strn, Tanjagre, user24, VekiJ, Velibor Radoja, Vlado82, Wehicle, yrraf, 1107