pitanje u vezi igrackih konzola

pitanje u vezi igrackih konzola

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2011
  • Poruke: 88

Ovako kad god hocu da skinem neku igru za neku konzolu vidim da postoje pal i ntsc formati (ili sta vec).Kako da znam koji format moj sony (ili tv ?) podrzava i da li postoji neka verzija koja podrzava oba.....???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Ukoliko imaš već neku igru koju si igrao pročitaš šta piše i vidiš koje je vrste.
Ukoliko nemaš, pogledaš na konzoli na zadnjoj strani, treba da postoji natpis pal ili ntsc.

Pročitaj ovaj članak, objasniće :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3392 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 5 sakrivenih i 3330 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, aleph_one, Asteker, bankulen, Bobrock1, Bombona, Botovac, brane2208, Bubili, Bubimir, comi_pfc, darionis, DragoslavS, Duschi, esko_hz, EXIT78, gaga23, Goxy1, Great White, Inner-Cell, Japidson, kaput21, Kenanjoz, kinderpingvin, kybonacci, Litostroton, LjubisaR, luka35, maksi007, Marko Marković, mercedesamg, mir juzni, Mićko, Mldo, Mrav Obrad, mustangkg, neko_drugi, pablojepao, rikirubio, Rupert, S-G, sabros, sekretar, simicnenadbg, Slingshot, Solunac na steroidima, Srna, Stoilkovic, T55, tooljan, Tvrtko I, ulogovan, uruk, vaso1, veljko82, Weah88, Zrcalo