Medal of Honor - Allied Assault

1

Medal of Honor - Allied Assault

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2005
  • Poruke: 116
  • Gde živiš: Beograd

Evo ovako,kad ubacim cd mohaa umesto klasicnog setup-a pojavjljuje mi se prozor modify,repair,remove.Sta da radim Confused Question Question Question



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Da li si već bio instalirao tu igricu ?



offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

To je prozor koji se pojavljuje za deinstalaciju igre, ili si je vec instalirao pa je nisi dobro deinstalirao ili si demo lose deinstalirao.
Probaj sa repair a ako ne upali onda sa remove.

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2005
  • Poruke: 116
  • Gde živiš: Beograd

Svitac-jesam,ranije sam je instalirao
Mad_Zec-Nece ni sa repair ni sa remove

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Nadji direktorijum de si ranije instalirao igru i totalno ga izbrisi, i onda probaj da instaliras.

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2005
  • Poruke: 116
  • Gde živiš: Beograd

Mad_Zec sve sam obrisao,ali i dalje isto.Imas jos neki predlog

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Očigledno da igrica prepoznaje neke svoje module u kompjuteru na osnovu koji zaključuje da instalacija nije potrebna.

Obriši sve fajlove vezane za tu igricu .. kao i ključeve iz reg.baze ..
pa probaj sa ponovnom instalacijom.

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Zaboravio sam reg fajlove spomenuti, samo sa njima je opasno cackati.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

...i "zaostale" kljuceve od te igrice nemoj brisati rucno, vec uzmi neki reg optimizator, na pr: registry firstAid, posto ce on taj posao obaviti na mnogo sigurniji i efikasniji nacin.

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2005
  • Poruke: 116
  • Gde živiš: Beograd

Svitac-Sve sam fajlove obrisao kao i kljuceve u registrijy,ali opet isto
m4rk0-Probao sam sa Registry Mechanicom,ali on nista ne nalazi.Probacu sa RFA

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2599 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 13 sakrivenih i 2495 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, Apok, Bbbggg1979, blejač, blues100, Bojan198527, bojan_t, borya90, BrcakRS, Bubimir, bufanje, celt, cenejac111, Chainsaw, CHARLIE JA., Cirkon, cvrle312, Czrweni, d.arsenal321, dekir, Denaya, Devil city 1989, dexteroza, doktor097, drimer, DrMrPr, Dzambas, Džekson, ekipo26, EVIDENTICAR, france93, Frunze, Gall, GveX, Ir, IvanMiletic, jeen yuhs, Jeremiah, K a s p e r, K-1A, Kobrim, konstruktor, Marko Marković, Masan, Medojed, Metanoja, MILO-VAN, Milometer, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, nebidrag, nebkv, nelezele, novator, nuki1234, ozzy, Pavel Medved, Piicoki, pristinski korpus, rednap, redstar011, repac, rovac, royst33, ruma, sabros, sap, Sava89, sekretar, shone34, SirOliver, Soslan, spalev, Srki98, starlights, Stoilkovic, suton, t.e.m.p.l.a.r., Tamna_strana_Meseca, tomigun, Velički, VJ, vladom6, Vukasin1981, Zdilar, zemljanin, zexon, zgoljo, zokizemun, Zukov, zziko