naj noviji counter strike 1.6?

naj noviji counter strike 1.6?

offline
  • Dragan Nikolic
  • Frizer
  • Pridružio: 28 Jan 2012
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Sirig

dakle imam neki cs 1.6 v44 dali je to naj noviji sad skidam neki cs v45 zanima me koji je naj noviji al daj e cs 1.6 da mogu igrati na tim serverima,dajte link(sa oficijalnog sajta)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Poslednji put kad sam igrao CS poslednja verzija je bila sa v44 protokolom.



offline
  • Pridružio: 14 Sep 2008
  • Poruke: 424
  • Gde živiš: Podgorica

Protocol 48...Ja mislim...

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2012
  • Poruke: 165
  • Gde živiš: Beograd

Poslao sam ti PP sta i kako Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1408 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 5 sakrivenih i 1333 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alberto, AleksSE, awathorn, bankulen, Barista, bbrasnjo3, bigvlada, Bo96, Bombona, boromir, BOXRR, bukefal, Car89, Cirkon, Daba75, darionis, Deki Duga Devetka, Dioniss, doragan, drimer, Duce, dule10savic, Dusko_Dugousko, dzada, Džekson, fireball021, g_g, Georgius, goran.vvv, goxin, Hans Gajger, ibssa, ikan, Ikica977, Insan, jodzula, kalens021, Koser, Krusarac, Makarid, maksi007, Marko Marković, mean_machine, milenko crazy north, mkukoleca, monomah, MrNo, nikolapetkovic, Novakomp, Oscar, pajkan, Piani Jazzer, proka89, Remarqe, Sale0501, shadower78, Shinobi, Smor, Szigetwar, Tas011, Toper, tritonus, vathra, vidra boy, VJ, vjetar, zivojin32, Zorge, 787