Verdun Online(WIP)

Verdun Online(WIP)

offline
  • ISB 
  • Građanin
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 222

Verdun online je besplatni fps iz prvog svetskog rata boriti ce te se sa amerikancima,njemcima i francuzima. modeli oruzija su veoma socni.
mape su ogromne i grafika je odlicna. Very Happy
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Slike:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Avg 2008
  • Poruke: 671

Pa izgleda dobro kada ovo izlazi



offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 4682

Moze li ovo da se igra, i kako?

offline
  • ISB 
  • Građanin
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 222

neizlazi jos igra je jos u beti ja mislim da bi igra trebeala izaci za nekih 6meseci.Probajte na forumima pogledat.

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Bas mocno izgleda za jednu online igru Wink

Jel se znaju minimalne zahtevnosti? (Min. Requirements)?

offline
  • ISB 
  • Građanin
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 222

Napisano: 04 Sep 2010 14:08

the unity engine is capable of running on all machines.
Mac version is possible with the engine

Dopuna: 26 Sep 2010 13:09

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] - nova slika

offline
  • Pridružio: 20 Avg 2010
  • Poruke: 281

Ovo mora biti nesto dobro...Kad izadje obavezno cu da probam...Naravno ukoliko moj komp bude mogao da podrzi...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1264 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 6 sakrivenih i 1200 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, annon, Apok, baltazar01, Bojan198527, bojank, bojcistv, Bokiboks, Brada64, Chainsaw, comi_pfc, Djokislav, Djota1, Džekson, EVIDENTICAR, Feller, gagidjuric, GT, kasikaz, kreker, Krusarac, Lepi Jova, limeni, ljuba.b, lucianovercetti, MarijaC84, Marko00, markolopin, mercedesamg, milenko crazy north, mnn2, Mrav Obrad, musa, nenad81, Nepopravljivi, NorthWind, Orc, Pantaaa, Pekman, proka89, raso76, Ray1973, redstar72, repac, SamoGledam, samsung, Siti2, sosko, sslay, stegonosa, tecataki, tomo2, Vanderx, Zdenko, zlatkoa987, Zvonkozvonko, 79693