Koliko volim Zvezdu ?!

1

Koliko volim Zvezdu ?!

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Novi Sad

Pa s obzirom da sam zensko i da bi mnogi rekli koja je ovo budala nema ona veze sa sportom
e pa dragi moji prevarili ste se...
ZVEZDU VOLIM VISE OD SVEGA NA OVOM SVETU I NIJE MI UOPSTE ZAO AKO SA NEKIH NAZOVIMO DERBIJA IZADJEM SA PAR MODRICA pogotovo ako je ZVEZDA pobednik!?
R*E*D* S*T*A*R* G*I*R*L*



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jan 2005
  • Poruke: 525
  • Gde živiš: beograd

Dobrodosla na MyCity Smile
Ovde ces naci mnogo inspiracije da iskazes svoju ljubav prema Zvezdi
KOLIKO VOLIM ZVEZDU???
OD BARIJA DO TOKIJA



offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Novi Sad

drago mi je da to cujem
red star forever the best

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Volem je i ja .. pa nisam vikao na tebe Smile !!

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Ne moras se toliko derati, nisi na utakmici Wink
Volim kad devojke navijaju za nekoga i prate sva desavanja.

Dobro nam dosla.

BTW jedna moja bivsa devojka je navijala za ceno-bele i stalno isla u pionir da gleda kosarku. Jednom me zvala iz hale kad smo osvojili titulu da bi mi docara atmosferu, malo je falilo da je u tom trenutku pitam da se uda za mene Wink

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2005
  • Poruke: 229
  • Gde živiš: k mitrovica

I dan danas kada vidim snimke nekih zvezdinih utakmica srce mi lupa 300 na sat a posebno kada gledam atmosferu sa utakmice Zvezda-Barsa/Nikako ne mogu da prezalim sto nisam bio tada na stadionu,sta da kazem Zvezda je zivot sve ostalo su sitnice"

offline
  • nbuda 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 20 Jan 2005
  • Poruke: 791
  • Gde živiš: Kovin

Brate ima nas k'o CIGANA na MC-ju!!!
Pozdrav svima i vidimo se 23.o4. na severu.
Poseban pozdrav Bojanu (koj je u manjini,a postovanje manjina je jedan od osnovnih preduslova za prikljucenje u EU!).
Cenim sto si realan.

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Novi Sad

Pa de ste frajeri nisam ja vikala nego samo da se zna da je
ZVEZDA ZIVOT A OSTALO SAMO SITNICE!!!

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Videcemo se na derbiju 23.04, ali u fudbalu... i to je posebna prica. Ali ovde je rec o kosarci tako da moramo sacekati do duela u Superligi, a to je...(znali neko kad)? A koliko volim Zvezdu...??? E to je posebna prica...
poZz

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Novi Sad

e moj nikoola naravno da se vidimo 23.04 pozzz
Tasha

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1403 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 10 sakrivenih i 1316 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AleksandarV, Apok, ArchaBasha, avijacija, bato, bigbear, bigvlada, Bo96, Bobrock1, bojan_t, BOXRR, brandža84, Bubimir, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, DeerHunter, Deki Duga Devetka, Duce, Dugme1984, Džekson, Electron, Glavonja049, Hans Gajger, IpMan, IQ116, Istman, JohnDoe, K a s p e r, kenny74, kolle.the.kid, Konda, kozhedub, Krusarac, lcc, Litostroton, Lotus, M74AB3, MaRtInsrbija1993, mat, mačković, mean_machine, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Mickey91, mishkooo, mladen.zovko, Mldo, moldway, Ndsk, nenad81, nikolapetkovic, Ns1975, oldtimer, pajkan, panzerwaffe, Piani Jazzer, proka89, raf87, Ray1973, Robin, Semberija, Shinobi, stefan95, Stevan2026, TheDictator, tomo2, Tvrtko I, ujke, vaci, vathra, Vojkan Petrovic, vrgudinac, xAlex2, zokizemun, 787