• Pridružio: 13 Avg 2010
  • Poruke: 103

Napisano: 30 Jun 2011 15:29

"ORLIĆI" STARTOVALI POBEDOM

Reprezentacija Srbije (igrači do 19 godina) startovala je pobedom na Svetskom prvenstvu u Letoniji (30.jun - 10.jul). "Orlići" su na premijeri (Grupa D) savladali vršnjake iz Kine 78:73. Minut pre kraja tim selektora Dejana Mijatovića imao je dvocifrenu prednost (76:66), da bi Kinezi serijom 7:0 za 50 sekundi smanjili na 73:76.

Opširnije: basketzona.net/index.php?option=com_content.....&Itemid=94

Dopuna: 01 Jul 2011 23:49

CVETKOVIĆ PROMAŠIO POBEDU

Košarkaška reprezentacija Srbije poražena je 78:80 od Amerike u meču drugog kola D grupe Svetskog prvenstva za igrače do 19 godina u Letoniji. Priliku da donese pobedu "orlićima" imao je Aleksandar Cvetković, ali je na četiri sekunde pre kraja promašio za tri poena.

Dopuna: 04 Jul 2011 14:33

LITVANCI "ZALEDILI" ORLIĆE

Košarkaška reprezentacija Srbije (igrači do 19 godina) ubedljivo je poražena od Litvanije 54:71 u prvom kolu Grupe F u osmini finala Svetskog prvenstva u Letoniji. Koban po naš nacionalni tim bio je period od 33. do 37. minuta kada su Litvanci serijom 13:0 napravili, ispostavilo se, odlučujuću prednost.

Dopuna: 05 Jul 2011 13:41

SRBIJA BOLJA OD HRVATSKE

Reprezentacije Srbije savladala je 73:68 vršnjake iz Hrvatske u petom kolu F grupe Svetskog prvenstva u Letoniji (za igrače do 19 godina) i gotovo sigurno obezbedila plasman u četvrtfinale.

Dopuna: 08 Jul 2011 12:08

Srbija vs Australija 18h

Košarkaška reprezentacija Srbije (do 19 godina) igra protiv Australije (18h) u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Letoniji. "Kenguri" su grupnu fazu takmičenja završili kao lideri Grupe E, 5 pobeda i poraz i kandidati su za najviši plasman.

Dopuna: 09 Jul 2011 0:08

ORLIĆI U POLUFINALU

Reprezentacija Srbije je u polufinalu Svetskog prvenstva u Letoniji. Naš nacionalni tim (igrači do 19 godina) savladao je Australiju (93:74) tako da je još jedan favorit (sa papira) završio takmičenje. Danas su u prvom četvrtfinalu Litvanci (kao treći iz naše grupe) izbacili Poljake, dok su Rusi, u drugom, skinuli "krunu" aktuelnom šampionu Americi.

Odlučujuću seriju - 17:0 - "orlići" su napravili u poslednjih pet minuta treće četvrtine.

Dopuna: 10 Jul 2011 0:59

SRBIJA SE BORI ZA ZLATO

Reprezentacija Srbije je u finalu Svetskog prvenstva u Letoniji! "Orlići" su plasman u završnicu izborili pobedom nad Argentinom - 76:71. Protivnik našem nacionalnom timu u borbi za zlatnu medalju biće reprezentacija Litvanije koja je preslišala Rusiju - 85:68.

Opsirnije> basketzona.net/index.php?option=com_content.....&Itemid=94

Dopuna: 10 Jul 2011 13:48

SRBIJA - LITVANIJA 20.15h (VIDEO)

Košarkaške reprezentacije Srbije i Litvanije boriće se zlatnu medalju na Desetom svetskom prvenstvu za igrače do 19 godina, večeras od 20.15h (RTS2), u Letoniji. Dva rivala sastala su se već u osmini finala, u četvrtom kolu F grupe, kada su Litvanci ubedljivo slavili pobedu 71:54.

Niko da pohvali osvojeno drugo mesto? Ccccccc

A i sami kažu da je drugo mesto veliki uspeh za njih, da li će za njih biti dočeka?

• Gde živiš: Beograd, Zvezdara

wox96 ::Чисто сумњам, јер нису освојили злато. Ко да је то битно толико. Мислим, наравно да сам желео да освојимо злато, али ни сребро није лоше и то у ком спорту. Ја сам презадовољан нашим успехом.
Сви смо презадовољни ! Very Happy

Ukupno su 1348 korisnika na forumu :: 31 registrovanih, 5 sakrivenih i 1312 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: aleksandarbl, amaterSRB, Andrija357, Atomski čoban, Bane san, Bobrock1, Boris BM, Dorcolac, drimer, GandorCC, Georgius, Litostroton, Lukaaa, Mi lao shu, milutin134, MiroslavD, mrav pesadinac, naki011, Panter, pein, Posmatrac77OKB, raptorsi, ruma, S2M, Sloven, taz1cl, vasa.93, vladulns, wolf1, zlatkoa987, zlaya011