Koje napajanje

Koje napajanje

offline
  • Banop  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2009
  • Poruke: 1475

Napisano: 27 Jun 2010 11:32

Koje napajanje bi bilo dobro za ovu konfiguraciju ?

Gigabyte GA-M61PME-S2P
AMD ATH64-5000TRAY
WD WD3200AAKS
Kingston KHX8500D2/1G
LG GH22NP20-RBB

Nebi bilo lose da mi predlozite i neko kuciste sa napajanjem jer sam planirao u skorije vreme da ga menjam.
Za kuciste sa napajanjem odvojio 3000 din.

Dopuna: 27 Jun 2010 11:41

Evo nesto sto sam ja pronasao pa jel ce to biti dovoljno
BLUEBERRY CN-832BK 500W



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

MSIndustrial Decima.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ili MSIndustrial Ares:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Banop  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2009
  • Poruke: 1475

Hvala
Opredelio sam se za ovo drugo.

offline
  • Pridružio: 28 Nov 2009
  • Poruke: 205
  • Gde živiš: Online world

Napisano: 27 Jun 2010 20:47

jedno pitanje:ja imam GeFORCE 8400gs
1GB DDR2
intel celeron E1400 2.0
i imam napajanje od 400w koje imam??treba li vece jer sumnjam da je ovo slabo..

Dopuna: 27 Jun 2010 20:49

i imam napajanje 400W Very Happy ispravka

offline
  • Pridružio: 09 Jan 2006
  • Poruke: 1882
  • Gde živiš: Beograd

Pošto su svi glavni potrošači malo zahtevni, tu nije potrebno da se ide na neko jače napajanje.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2851 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 2 sakrivenih i 2843 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, Gogi_avio, JOntra, m94j, zlaya011, šumar bk2